Oficjalna strona

Chcesz zostać piłkarką? Zgłoś się do Nas! Akademia GKS Górnik Łęczna Zaprasza

Akademia piłki nożnej kobiet GKS „Górnik” Łęczna zaprasza wszystkie chętne dziewczyny w wieku od 7 do 13 lat do rozpoczęcia treningów w naszym klubie. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki na obiektach przy ulicy Jaśminowej 6 w Łęcznej.

Akademia GKS Górnik Łęczna

Koordynatorem powołanej w styczniu tego roku Akademii GKS Górnik Łęczna została Natasza Górnicka, która widzi wiele pozytywnych aspektów i możliwości rozwoju. Jak się okazuje do aktywowania akademii nie potrzeba wcale wielkich pieniędzy, a głównie chęci. Zarówno Prezes (Krzysztof Kwiatkowski) jak i zarząd GKS Górnik Łęczna przychylnie spojrzeli na wizje rozbudowy struktur naszego klubu i można było zacząć działać – podkreśla Górnicka.

Kluczem do dobrego funkcjonowania zawsze są ludzie, dlatego cieszę się ze udało mi się zachęcić do współpracy kompetentne trenerki które spisują się w swojej roli znakomicie. Na dzień dzisiejszy oprócz drużyny seniorek, utworzyliśmy 2 grupy przedszkolaków (do 6 roku życia), biorącą udział w wojewódzkich mistrzostwach drużynę orliczek (7-10 lat), drużynę młodziczek występująca w wojewódzkich mistrzostwach młodziczek (11-13 lat), ponadto posiadamy również drużynę która bierze udział w rozgrywkach III ligi lubelskiej, w której graja głównie zawodniczki w przedziale wiekowym 14-19 lat – dodała Górnicka.

W przeciągu 9 miesięcy przy pomocy wielu ludzi w klubie udało nam się stworzyć zalążek, tego co docelowo chcemy zbudować w Łęcznej. Przy takich możliwościach jakie mamy w Górniku, przy bazie treningowej, którą posiadamy i przy ogromnej chęci osób związanych z tym projektem, można być spokojnym o przyszłość tego klubu. Jestem przekonana, że za kilka lat akademia GKS Górnik Łęczna będzie bezpośrednim zapleczem pierwszej drużyny – podsumowała piłkarka GKS Górnik Łęczna i reprezentacji Polski.

Akademia GKS Górnik Łęczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. Medyk Konin 14 39
2. GKS Górnik Łęczna 14 37
3. Czarni Sosnowiec 14 30
4. AZS Wałbrzych 14 26
5. UKS SMS Łódź 14 18
6. AZS UJ Kraków 14 17
7. Mitech Żywiec 14 16
8. AZS Biała Podlaska 14 13
9. Olimpia Szczecin 14 12
10. Sportowa Czwórka 14 9
11. Unifreeze Górzno 14 9
12. AZS Wrocław 14 8