Oficjalna strona

Dobre wyniki młodych tenisistów Górnika na OTK Krasnali

W sobotę 14 stycznia na hali sportowej przy Alei Jana Pawła II 13 odbył się Ogólnopolski Turniej Krasnali zorganizowany przez sekcję tenisa ziemnego GKS Górnik Łęczna. W turnieju z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy naszego klubu Oliwier Fryt, Michał Grzesiak, Krzysztof Grzesiak, Stefan Zdunek i Adam Rozner.

Laureaci OTK Krasnali

Zawody OTK Krasnali odbyły się w czterech kategoriach czerwonej, pomarańczowej i zielonej z podziałem na Pań i Panów. W kategorii czerwonej do lat 8 najlepszy okazał się Michał Grzesiak, na czwartym miejscu zawody zakończył Stefan Zdunek, a na piątym Adam Rozner. W kategorii pomarańczowej (9 lat) do rywalizacji stanął Michał Grzesiak. Zwycięzca kategorii czerwonej wśród starszych dzieci zajął piąte miejsce. Sporych emocji dostarczyła rywalizacja w kategorii zielonej (10 lat) Panów, gdzie pierwsze dwa miejsce zajęli tenisiści GKS Górnik Łęczna. Najlepszy okazał się Oliwier Fryt, a drugie miejsce zajął Krzysztof Grzesiak.

Warto również wspomnieć, że dzień później na turnieju WTK Skrzatów w Zamościu udział wzięło troje reprezentantów GKS Górnik Łęczna. W rywalizacji pojedynczej Pań piąte miejsce zajęła Natalia Nowak, a ósma była Gabriela Hołody. Wśród Panów na dziewiątym miejscu uplasował się Antoni Malawski.

Pełna lista wyników OTK Krasnali dostępna jest TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 26 68
2. Medyk Konin 26 61
3. Czarni Sosnowiec 26 61
4. AZS Wałbrzych 26 47
5. UKS SMS Łódź 26 34
6. Olimpia Szczecin 26 29
7. Mitech Żywiec 26 32
8. AZS UJ Kraków 26 29
9. AZS Biała Podlaska 26 23
10. AZS Wrocław 26 21
11. Unifreeze Górzno 26 17
12. Sportowa Czwórka Radom 26 15