Oficjalna strona

Dobre wyniki młodych tenisistów Górnika na OTK Krasnali

W sobotę 14 stycznia na hali sportowej przy Alei Jana Pawła II 13 odbył się Ogólnopolski Turniej Krasnali zorganizowany przez sekcję tenisa ziemnego GKS Górnik Łęczna. W turnieju z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy naszego klubu Oliwier Fryt, Michał Grzesiak, Krzysztof Grzesiak, Stefan Zdunek i Adam Rozner.

Laureaci OTK Krasnali

Zawody OTK Krasnali odbyły się w czterech kategoriach czerwonej, pomarańczowej i zielonej z podziałem na Pań i Panów. W kategorii czerwonej do lat 8 najlepszy okazał się Michał Grzesiak, na czwartym miejscu zawody zakończył Stefan Zdunek, a na piątym Adam Rozner. W kategorii pomarańczowej (9 lat) do rywalizacji stanął Michał Grzesiak. Zwycięzca kategorii czerwonej wśród starszych dzieci zajął piąte miejsce. Sporych emocji dostarczyła rywalizacja w kategorii zielonej (10 lat) Panów, gdzie pierwsze dwa miejsce zajęli tenisiści GKS Górnik Łęczna. Najlepszy okazał się Oliwier Fryt, a drugie miejsce zajął Krzysztof Grzesiak.

Warto również wspomnieć, że dzień później na turnieju WTK Skrzatów w Zamościu udział wzięło troje reprezentantów GKS Górnik Łęczna. W rywalizacji pojedynczej Pań piąte miejsce zajęła Natalia Nowak, a ósma była Gabriela Hołody. Wśród Panów na dziewiątym miejscu uplasował się Antoni Malawski.

Pełna lista wyników OTK Krasnali dostępna jest TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nabór do sekcji zapasów GKS Górnik Łęczna

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. Medyk Konin 27 77
2. GKS Górnik Łęczna 27 68
3. AZS Wałbrzych 27 45
4. Czarni Sosnowiec 27 42
5. UKS SMS Łódź 27 42
6. AZS Wrocław 27 29
7. Olimpia Szczecin 27 35
8. AZS UJ Kraków 27 34
9. Mitech Żywiec 27 25
10. Gosir Piaseczno 27 23
11. AZS Biała Podlaska 27 22
12. Sztorm Gdańsk 27 20