Oficjalna strona

Dobre wyniki młodych tenisistów Górnika na OTK Krasnali

W sobotę 14 stycznia na hali sportowej przy Alei Jana Pawła II 13 odbył się Ogólnopolski Turniej Krasnali zorganizowany przez sekcję tenisa ziemnego GKS Górnik Łęczna. W turnieju z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy naszego klubu Oliwier Fryt, Michał Grzesiak, Krzysztof Grzesiak, Stefan Zdunek i Adam Rozner.

Laureaci OTK Krasnali

Zawody OTK Krasnali odbyły się w czterech kategoriach czerwonej, pomarańczowej i zielonej z podziałem na Pań i Panów. W kategorii czerwonej do lat 8 najlepszy okazał się Michał Grzesiak, na czwartym miejscu zawody zakończył Stefan Zdunek, a na piątym Adam Rozner. W kategorii pomarańczowej (9 lat) do rywalizacji stanął Michał Grzesiak. Zwycięzca kategorii czerwonej wśród starszych dzieci zajął piąte miejsce. Sporych emocji dostarczyła rywalizacja w kategorii zielonej (10 lat) Panów, gdzie pierwsze dwa miejsce zajęli tenisiści GKS Górnik Łęczna. Najlepszy okazał się Oliwier Fryt, a drugie miejsce zajął Krzysztof Grzesiak.

Warto również wspomnieć, że dzień później na turnieju WTK Skrzatów w Zamościu udział wzięło troje reprezentantów GKS Górnik Łęczna. W rywalizacji pojedynczej Pań piąte miejsce zajęła Natalia Nowak, a ósma była Gabriela Hołody. Wśród Panów na dziewiątym miejscu uplasował się Antoni Malawski.