Oficjalna strona

W drodze po marzenia! Dołącz do Mistrzyń Polski!

Jesteś młody, aktywny, masz wiele ciekawych pomysłów do zrealizowania? Zapraszamy do nas. Górniczy Klub Sportowy „Górnik” Łęczna poszukuje aktywnych młodych ludzi do rozpoczęcia współpracy z klubem w formie wolontariatu sportowego.

 

Rynek pracy staje się coraz bardziej wymagający dlatego, wolontariat sportowy jest doskonałym sposobem na zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych. Zapraszamy wszystkich, którzy pasjonują się sportem i chcą być bliżej najlepszego klubu w naszym kraju.
Do Twoich obowiązków będzie należało pomoc w organizacji wydarzeń sportowych, meczów piłki nożnej kobiet GKS Górnik Łęczna i uczestniczenie w życiu klubu.
Chcesz w przyszłości pracować w marketingu? Telewizji? A może organizować duże eventy? Dołącz do nas już dziś i zbieraj pierwsze szlify.
Aby zostać wolontariuszem GKS Górnika Łęczna i móc współpracować z mistrzyniami Polski w piłce nożnej wystarczy mieć ukończone 16 lat i wysłać zgłoszenie na adres: marketing@gksgornik.leczna.pl.
Nie musisz przesyłać nam swojego CV, wystarczy kilka zdań, o tym co robisz, czym się interesujesz. Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

 

 

 

Partnerzy:


 


Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 14 40 
2. KKPK Medyk Konin 14  35
3.    KKS Czarni Sosnowiec 14 34
4. AZS PWSZ Wałbrzych 14 31
5. UKS SMS Łódź 14 21
6. AZS UJ Kraków 14 20
7. GKS Katowice 14 17
8. AZS PSW Biała Podlaska 14 13
9. MKS Olimpia Szczecin 14 13
10. AZS Wrocław 14 9
11. TS Mitech Żywiec 14 6
12. Polonia Poznań 14 1

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna