Oficjalna strona

W drodze po marzenia! Dołącz do Mistrzyń Polski!

Jesteś młody, aktywny, masz wiele ciekawych pomysłów do zrealizowania? Zapraszamy do nas. Górniczy Klub Sportowy „Górnik” Łęczna poszukuje aktywnych młodych ludzi do rozpoczęcia współpracy z klubem w formie wolontariatu sportowego.

 

Rynek pracy staje się coraz bardziej wymagający dlatego, wolontariat sportowy jest doskonałym sposobem na zdobywanie pierwszych doświadczeń zawodowych. Zapraszamy wszystkich, którzy pasjonują się sportem i chcą być bliżej najlepszego klubu w naszym kraju.
Do Twoich obowiązków będzie należało pomoc w organizacji wydarzeń sportowych, meczów piłki nożnej kobiet GKS Górnik Łęczna i uczestniczenie w życiu klubu.
Chcesz w przyszłości pracować w marketingu? Telewizji? A może organizować duże eventy? Dołącz do nas już dziś i zbieraj pierwsze szlify.
Aby zostać wolontariuszem GKS Górnika Łęczna i móc współpracować z mistrzyniami Polski w piłce nożnej wystarczy mieć ukończone 16 lat i wysłać zgłoszenie na adres: marketing@gksgornik.leczna.pl.
Nie musisz przesyłać nam swojego CV, wystarczy kilka zdań, o tym co robisz, czym się interesujesz. Czekamy właśnie na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

 

 

 

Partnerzy:


 


Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 9 27 
2. KKS Czarni Sosnowiec 24
3.    KKPK Medyk Konin 9 20
4. AZS PWSZ Wałbrzych 9 19
5. AZS UJ Kraków 9 14
6. UKS SMS Łódź 9 12
7. GKS Katowiec 9 10
8. AZS PSW Biała Podlaska 9 9
9. MKS Olimpia Szczecin 9 8
10. AZS Wrocław 9 8
11. TS Mitech Żywiec 9 4
12. Polonia Poznań 9 0

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna