Oficjalna strona

Ewelina Kamczyk – „Było mi bardzo miło”

W piątek zajęła 3 miejsce w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Lubelszczyzny 2016 zorganizowanego przez „Dziennik Wschodni”, dzień później stawiła się na gali tygodnika „Piłka Nożna” gdzie po raz pierwszy była nominowana do tytułu Najlepszej Piłkarki Roku w Polsce – Ewelina Kamczyk, bo o niej mowa ma za sobą udany rok, ale liczy na to, że kolejny może być jeszcze lepszy.

Ewelina Kamczyk i Michał Pazdan

Jakub Witek: Za Tobą bardzo pracowity weekend. W piątek byłaś obecna na gali „Dziennika Wschodniego”, a dzień później na gali tygodnika „Piłka Nożna”?

Ewelina Kamczyk: Tak przyznaje, że weekend był pracowity, pod względem uroczystości, ale jestem szczęśliwa, że mogłam być obecna na takich galach, motywuje mnie to do jeszcze cięższej pracy.

Jak zareagowałaś na 3 miejsce w plebiscycie „Dziennika Wschodniego” na najlepszego Sportowca Lubelszczyzny 2016?

To dla mnie ogromne zaskoczenie, ale i fantastyczne uczucie znaleźć się na podium tego plebiscytu. Było mi bardzo miło, że ludzie doceniają mój trud włożony w treningi, jak i mecze.

Tygodnik PN po raz drugi przyznał nagrodę dla Najlepszej Piłkarki roku, wybór Katarzyny Kiedrzynek był dla Ciebie zaskoczeniem?

Sam fakt, iż byłam nominowana do 5 najlepszych piłkarek w Polsce minionego roku był dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Przyznanie Kasi tego tytułu było oczywiste i nie mógł nikogo dziwić, zasłużyła na to!

Liczne nominacje i wyróżnienia były nagrodą za bardzo dobry w Twoim wykonaniu 2016 rok – Co zrobić aby 2017 był jeszcze lepszy?

Rok 2016 był dla mnie bardzo dobrym rokiem, a teraz będę chciała aby 2017 był jeszcze lepszy. Na pewno włożę wszystkie siły aby i ten rok był tak dobry, albo i jeszcze lepszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nabór do sekcji zapasów GKS Górnik Łęczna

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. Medyk Konin 27 77
2. GKS Górnik Łęczna 27 68
3. AZS Wałbrzych 27 45
4. Czarni Sosnowiec 27 42
5. UKS SMS Łódź 27 42
6. AZS Wrocław 27 29
7. Olimpia Szczecin 27 35
8. AZS UJ Kraków 27 34
9. Mitech Żywiec 27 25
10. Gosir Piaseczno 27 23
11. AZS Biała Podlaska 27 22
12. Sztorm Gdańsk 27 20