Oficjalna strona

Ewelina Kamczyk – „Było mi bardzo miło”

W piątek zajęła 3 miejsce w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Lubelszczyzny 2016 zorganizowanego przez „Dziennik Wschodni”, dzień później stawiła się na gali tygodnika „Piłka Nożna” gdzie po raz pierwszy była nominowana do tytułu Najlepszej Piłkarki Roku w Polsce – Ewelina Kamczyk, bo o niej mowa ma za sobą udany rok, ale liczy na to, że kolejny może być jeszcze lepszy.

Ewelina Kamczyk i Michał Pazdan

Jakub Witek: Za Tobą bardzo pracowity weekend. W piątek byłaś obecna na gali „Dziennika Wschodniego”, a dzień później na gali tygodnika „Piłka Nożna”?

Ewelina Kamczyk: Tak przyznaje, że weekend był pracowity, pod względem uroczystości, ale jestem szczęśliwa, że mogłam być obecna na takich galach, motywuje mnie to do jeszcze cięższej pracy.

Jak zareagowałaś na 3 miejsce w plebiscycie „Dziennika Wschodniego” na najlepszego Sportowca Lubelszczyzny 2016?

To dla mnie ogromne zaskoczenie, ale i fantastyczne uczucie znaleźć się na podium tego plebiscytu. Było mi bardzo miło, że ludzie doceniają mój trud włożony w treningi, jak i mecze.

Tygodnik PN po raz drugi przyznał nagrodę dla Najlepszej Piłkarki roku, wybór Katarzyny Kiedrzynek był dla Ciebie zaskoczeniem?

Sam fakt, iż byłam nominowana do 5 najlepszych piłkarek w Polsce minionego roku był dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Przyznanie Kasi tego tytułu było oczywiste i nie mógł nikogo dziwić, zasłużyła na to!

Liczne nominacje i wyróżnienia były nagrodą za bardzo dobry w Twoim wykonaniu 2016 rok – Co zrobić aby 2017 był jeszcze lepszy?

Rok 2016 był dla mnie bardzo dobrym rokiem, a teraz będę chciała aby 2017 był jeszcze lepszy. Na pewno włożę wszystkie siły aby i ten rok był tak dobry, albo i jeszcze lepszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nabór do sekcji zapasów GKS Górnik Łęczna
Nadchodzące wydarzenia
ATP Powitanie Wiosny 1-2 kwiecień 2017 
 turniej w tenisie ziemnym Łęczna
Najbliższy mecz
GKS Górnik ŁęcznaGKS Górnik Łęczna - Sztorm Gdańsk

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna