Oficjalna strona

Ewelina Kamczyk – „Było mi bardzo miło”

W piątek zajęła 3 miejsce w plebiscycie na Najlepszego Sportowca Lubelszczyzny 2016 zorganizowanego przez „Dziennik Wschodni”, dzień później stawiła się na gali tygodnika „Piłka Nożna” gdzie po raz pierwszy była nominowana do tytułu Najlepszej Piłkarki Roku w Polsce – Ewelina Kamczyk, bo o niej mowa ma za sobą udany rok, ale liczy na to, że kolejny może być jeszcze lepszy.

Ewelina Kamczyk i Michał Pazdan

Jakub Witek: Za Tobą bardzo pracowity weekend. W piątek byłaś obecna na gali „Dziennika Wschodniego”, a dzień później na gali tygodnika „Piłka Nożna”?

Ewelina Kamczyk: Tak przyznaje, że weekend był pracowity, pod względem uroczystości, ale jestem szczęśliwa, że mogłam być obecna na takich galach, motywuje mnie to do jeszcze cięższej pracy.

Jak zareagowałaś na 3 miejsce w plebiscycie „Dziennika Wschodniego” na najlepszego Sportowca Lubelszczyzny 2016?

To dla mnie ogromne zaskoczenie, ale i fantastyczne uczucie znaleźć się na podium tego plebiscytu. Było mi bardzo miło, że ludzie doceniają mój trud włożony w treningi, jak i mecze.

Tygodnik PN po raz drugi przyznał nagrodę dla Najlepszej Piłkarki roku, wybór Katarzyny Kiedrzynek był dla Ciebie zaskoczeniem?

Sam fakt, iż byłam nominowana do 5 najlepszych piłkarek w Polsce minionego roku był dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Przyznanie Kasi tego tytułu było oczywiste i nie mógł nikogo dziwić, zasłużyła na to!

Liczne nominacje i wyróżnienia były nagrodą za bardzo dobry w Twoim wykonaniu 2016 rok – Co zrobić aby 2017 był jeszcze lepszy?

Rok 2016 był dla mnie bardzo dobrym rokiem, a teraz będę chciała aby 2017 był jeszcze lepszy. Na pewno włożę wszystkie siły aby i ten rok był tak dobry, albo i jeszcze lepszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 14 37
2. Medyk Konin 13 36
3. Czarni Sosnowiec 13 27
4. AZS Wałbrzych 14 26
5. UKS SMS Łódź 13 18
6. AZS UJ Kraków 14 17
7. Mitech Żywiec 13 16
8. Olimpia Szczecin 14 12
9. AZS Biała Podlaska 13 10
10. Sportowa Czwórka 13 9
11. Unifreeze Górzno 14 9
12. AZS Wrocław 14 8