Oficjalna strona

„Górniczki” poprowadzą treningi dla dzieci

Piłkarki GKS Górnik Łęczna rozpoczynają kolejny projekt mający rozwijać sportowe pasje wśród najmłodszych. Tym razem Wicemistrzynie Polski będą przeprowadzać treningi ogólnorozwojowe dla chłopców i dziewczynek w wieku 4-6 lat i treningi piłkarskie dla starszych dziewczynek. 

GKS Górnik Łęczna - Szkolenie dzieci i młodzieży

 

Pomysł na zorganizowanie sportowych zajęć dla najmłodszych wyszedł ode mnie i Nataszy Górnickiej. Chcemy zaszczepić w dzieciach miłość do sportu i aktywnego spędzania czasu – powiedziała kierująca projektem Mariola Panasiuk.

W lutym przeprowadzimy zajęcia pokazowe w przedszkolach i szkołach gdzie będziemy informować o naborze do poszczególnych grup – dodała Panasiuk. Treningi będą prowadzone w trzech grupach wiekowych 4-6 letnich chłopców i dziewczynek będą prowadzone zajęcia ogólnorozwojowe. 7-10 letnie dziewczynki będą mogły poprzez gry i zabawy zbierać pierwsze piłkarskie szlify, a ich starsze koleżanki będą brały udział w profesjonalnych treningach piłkarskich i może któraś z nich w przyszłości dołączy do seniorskiej drużyny GKS Górnik Łęczna.

– Chcemy pokazać rodzicom jak ważny dla ich dzieci jest rozwój fizyczny Zajęcia dla dzieci będą prowadzić piłkarki GKS Górnik Łęczna Anna Palińska i Natasza Górnicka, jednak bardzo możliwe, że w miarę rozwoju projektu do prowadzenia zajęć dołączą kolejne piłkarki. Treningi dla trzech grup wiekowych będą prowadzone 2 razy w tygodniu. GKS Górnik Łęczna w porozumieniu z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 4 oddał do dyspozycji chcących rozwijać w sobie sportowe pasje dzieci halę widowiskowo-sportową przy ulicy Jaśminowej 6 i halę na której na co dzień trenują zapaśnicy i zawodnicy MMA naszego klubu.

GKS Górnik Łęczna zaprasza do udziału w zajęciach wszystkich chętnych!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 9 25
2. Medyk Konin 8 24
3. AZS Wałbrzych 9 16
4. UKS SMS Łódź 8 15
5. Czarni Sosnowiec 9 15
6. AZS UJ Kraków 8 11
7. AZS Biała Podlaska 9 9
8. Olimpia Szczecin 9 8
9. Sportowa Czwórka 9 7
10. Mitech Żywiec 8 6
11. AZS Wrocław 7 4
12. Unifreeze Górzno 9 1