Oficjalna strona

„Górniczki” poprowadzą treningi dla dzieci

Piłkarki GKS Górnik Łęczna rozpoczynają kolejny projekt mający rozwijać sportowe pasje wśród najmłodszych. Tym razem Wicemistrzynie Polski będą przeprowadzać treningi ogólnorozwojowe dla chłopców i dziewczynek w wieku 4-6 lat i treningi piłkarskie dla starszych dziewczynek. 

GKS Górnik Łęczna - Szkolenie dzieci i młodzieży

 

Pomysł na zorganizowanie sportowych zajęć dla najmłodszych wyszedł ode mnie i Nataszy Górnickiej. Chcemy zaszczepić w dzieciach miłość do sportu i aktywnego spędzania czasu – powiedziała kierująca projektem Mariola Panasiuk.

W lutym przeprowadzimy zajęcia pokazowe w przedszkolach i szkołach gdzie będziemy informować o naborze do poszczególnych grup – dodała Panasiuk. Treningi będą prowadzone w trzech grupach wiekowych 4-6 letnich chłopców i dziewczynek będą prowadzone zajęcia ogólnorozwojowe. 7-10 letnie dziewczynki będą mogły poprzez gry i zabawy zbierać pierwsze piłkarskie szlify, a ich starsze koleżanki będą brały udział w profesjonalnych treningach piłkarskich i może któraś z nich w przyszłości dołączy do seniorskiej drużyny GKS Górnik Łęczna.

– Chcemy pokazać rodzicom jak ważny dla ich dzieci jest rozwój fizyczny Zajęcia dla dzieci będą prowadzić piłkarki GKS Górnik Łęczna Anna Palińska i Natasza Górnicka, jednak bardzo możliwe, że w miarę rozwoju projektu do prowadzenia zajęć dołączą kolejne piłkarki. Treningi dla trzech grup wiekowych będą prowadzone 2 razy w tygodniu. GKS Górnik Łęczna w porozumieniu z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 4 oddał do dyspozycji chcących rozwijać w sobie sportowe pasje dzieci halę widowiskowo-sportową przy ulicy Jaśminowej 6 i halę na której na co dzień trenują zapaśnicy i zawodnicy MMA naszego klubu.

GKS Górnik Łęczna zaprasza do udziału w zajęciach wszystkich chętnych!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 26 68
2. Medyk Konin 26 61
3. Czarni Sosnowiec 26 61
4. AZS Wałbrzych 26 47
5. UKS SMS Łódź 26 34
6. Olimpia Szczecin 26 29
7. Mitech Żywiec 26 32
8. AZS UJ Kraków 26 29
9. AZS Biała Podlaska 26 23
10. AZS Wrocław 26 21
11. Unifreeze Górzno 26 17
12. Sportowa Czwórka Radom 26 15