Oficjalna strona

„Górniczki” poprowadzą treningi dla dzieci

Piłkarki GKS Górnik Łęczna rozpoczynają kolejny projekt mający rozwijać sportowe pasje wśród najmłodszych. Tym razem Wicemistrzynie Polski będą przeprowadzać treningi ogólnorozwojowe dla chłopców i dziewczynek w wieku 4-6 lat i treningi piłkarskie dla starszych dziewczynek. 

GKS Górnik Łęczna - Szkolenie dzieci i młodzieży

 

Pomysł na zorganizowanie sportowych zajęć dla najmłodszych wyszedł ode mnie i Nataszy Górnickiej. Chcemy zaszczepić w dzieciach miłość do sportu i aktywnego spędzania czasu – powiedziała kierująca projektem Mariola Panasiuk.

W lutym przeprowadzimy zajęcia pokazowe w przedszkolach i szkołach gdzie będziemy informować o naborze do poszczególnych grup – dodała Panasiuk. Treningi będą prowadzone w trzech grupach wiekowych 4-6 letnich chłopców i dziewczynek będą prowadzone zajęcia ogólnorozwojowe. 7-10 letnie dziewczynki będą mogły poprzez gry i zabawy zbierać pierwsze piłkarskie szlify, a ich starsze koleżanki będą brały udział w profesjonalnych treningach piłkarskich i może któraś z nich w przyszłości dołączy do seniorskiej drużyny GKS Górnik Łęczna.

– Chcemy pokazać rodzicom jak ważny dla ich dzieci jest rozwój fizyczny Zajęcia dla dzieci będą prowadzić piłkarki GKS Górnik Łęczna Anna Palińska i Natasza Górnicka, jednak bardzo możliwe, że w miarę rozwoju projektu do prowadzenia zajęć dołączą kolejne piłkarki. Treningi dla trzech grup wiekowych będą prowadzone 2 razy w tygodniu. GKS Górnik Łęczna w porozumieniu z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 4 oddał do dyspozycji chcących rozwijać w sobie sportowe pasje dzieci halę widowiskowo-sportową przy ulicy Jaśminowej 6 i halę na której na co dzień trenują zapaśnicy i zawodnicy MMA naszego klubu.

GKS Górnik Łęczna zaprasza do udziału w zajęciach wszystkich chętnych!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

nabór do sekcji zapasów GKS Górnik Łęczna
Nadchodzące wydarzenia
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 6-7 maja 2017
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 13-14 maja 2017
Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów 20-21 maja 2017
Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów 27-28 maja 2017
Najbliższy mecz

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. Medyk Konin 22 64
2. GKS Górnik Łęczna 22 60
3. UKS SMS Łódź 22 38
4. AZS Wałbrzych 22 37
5. Czarni Sosnowiec 22 33
6. AZS Wrocław 22 28
7. Olimpia Szczecin 22 22
8. Mitech Żywiec 22 21
9. AZS UJ Kraków 21 18
10. AZS Biała Podlaska 21 18
11. Sztorm Gdańsk 22 17
12. Gosir Piaseczno 22 17