Oficjalna strona

„Górniczki” poprowadzą treningi dla dzieci

Piłkarki GKS Górnik Łęczna rozpoczynają kolejny projekt mający rozwijać sportowe pasje wśród najmłodszych. Tym razem Wicemistrzynie Polski będą przeprowadzać treningi ogólnorozwojowe dla chłopców i dziewczynek w wieku 4-6 lat i treningi piłkarskie dla starszych dziewczynek. 

GKS Górnik Łęczna - Szkolenie dzieci i młodzieży

 

Pomysł na zorganizowanie sportowych zajęć dla najmłodszych wyszedł ode mnie i Nataszy Górnickiej. Chcemy zaszczepić w dzieciach miłość do sportu i aktywnego spędzania czasu – powiedziała kierująca projektem Mariola Panasiuk.

W lutym przeprowadzimy zajęcia pokazowe w przedszkolach i szkołach gdzie będziemy informować o naborze do poszczególnych grup – dodała Panasiuk. Treningi będą prowadzone w trzech grupach wiekowych 4-6 letnich chłopców i dziewczynek będą prowadzone zajęcia ogólnorozwojowe. 7-10 letnie dziewczynki będą mogły poprzez gry i zabawy zbierać pierwsze piłkarskie szlify, a ich starsze koleżanki będą brały udział w profesjonalnych treningach piłkarskich i może któraś z nich w przyszłości dołączy do seniorskiej drużyny GKS Górnik Łęczna.

– Chcemy pokazać rodzicom jak ważny dla ich dzieci jest rozwój fizyczny Zajęcia dla dzieci będą prowadzić piłkarki GKS Górnik Łęczna Anna Palińska i Natasza Górnicka, jednak bardzo możliwe, że w miarę rozwoju projektu do prowadzenia zajęć dołączą kolejne piłkarki. Treningi dla trzech grup wiekowych będą prowadzone 2 razy w tygodniu. GKS Górnik Łęczna w porozumieniu z dyrekcją Szkoły Podstawowej nr 4 oddał do dyspozycji chcących rozwijać w sobie sportowe pasje dzieci halę widowiskowo-sportową przy ulicy Jaśminowej 6 i halę na której na co dzień trenują zapaśnicy i zawodnicy MMA naszego klubu.

GKS Górnik Łęczna zaprasza do udziału w zajęciach wszystkich chętnych!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. Medyk Konin 2 6
2. UKS SMS Łódź 2 4
3. GKS Górnik Łęczna 2 4
4. AZS Wałbrzych 2 4
5. Czarni Sosnowiec 2 4
6. AZS Wrocław 2 3
7. AZS UJ Kraków 2 3
8. Sportowa Czwórka 2 3
9. Mitech Żywiec 2 1
10. Unifreeze Górzno 2 1
11. Olimpia Szczecin 2 0
12. AZS Biała Podlaska 2 0