Oficjalna strona

„Górniczki” wznawiają treningi

W poniedziałek 8 stycznia po blisko miesięcznej przerwie do treningów wracają piłkarki GKS Górnik Łęczna. Wicemistrzynie Polski czeka trzy tygodnie intensywnych przygotowań na własnych obiektach, po których przyjdzie czas na wyjazd na towarzyski turniej do Poczdamu.

GKS Górnik Łęczna foto: Paula Duda

 

Piłkarki GKS Górnik Łęczna w pierwszym etapie przygotowań będą trenować na własnych obiektach, gdzie do dyspozycji mają dwa boiska treningowe z naturalną nawierzchnią, boisko ze sztuczną nawierzchnią, a także halę sportową i siłownie. Dodatkowo trener Piotr Mazurkiewicz planuje rozegranie kilku meczy sparingowych, w których rywalami naszych „Górniczek” mają być MUKS Praga Warszawa, Sportowa Czwórka Radom, czy AZS Biała Podlaska.

Kolejnym etapem przygotowań do rundy wiosennej będzie wyjazd do Poczdamu. Wyjazd z Łęcznej zaplanowany jest na 25 dzień stycznia, dzień później o godzinie 18:30 „Górniczki” zmierzą się na boisku w towarzyskim spotkaniu z Turbine Poczdam, a w sobotę i niedzielę wicemistrzynie Polski wezmą udział w prestiżowym turnieju AOK Turbine Hallencup. Po powrocie z Niemiec drużyna wejdzie w ostatni etap przygotowań, którego podsumowaniem będzie ćwierćfinał Pucharu Polski. 24 lutego „Górniczki” zmierzą się w Łęcznej z AZS-em Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. Medyk Konin 14 39
2. GKS Górnik Łęczna 14 37
3. Czarni Sosnowiec 14 30
4. AZS Wałbrzych 14 26
5. UKS SMS Łódź 14 18
6. AZS UJ Kraków 14 17
7. Mitech Żywiec 14 16
8. AZS Biała Podlaska 14 13
9. Olimpia Szczecin 14 12
10. Sportowa Czwórka 14 9
11. Unifreeze Górzno 14 9
12. AZS Wrocław 14 8