Oficjalna strona

„Górniczki” wznawiają treningi

W poniedziałek 8 stycznia po blisko miesięcznej przerwie do treningów wracają piłkarki GKS Górnik Łęczna. Wicemistrzynie Polski czeka trzy tygodnie intensywnych przygotowań na własnych obiektach, po których przyjdzie czas na wyjazd na towarzyski turniej do Poczdamu.

GKS Górnik Łęczna foto: Paula Duda

 

Piłkarki GKS Górnik Łęczna w pierwszym etapie przygotowań będą trenować na własnych obiektach, gdzie do dyspozycji mają dwa boiska treningowe z naturalną nawierzchnią, boisko ze sztuczną nawierzchnią, a także halę sportową i siłownie. Dodatkowo trener Piotr Mazurkiewicz planuje rozegranie kilku meczy sparingowych, w których rywalami naszych „Górniczek” mają być MUKS Praga Warszawa, Sportowa Czwórka Radom, czy AZS Biała Podlaska.

Kolejnym etapem przygotowań do rundy wiosennej będzie wyjazd do Poczdamu. Wyjazd z Łęcznej zaplanowany jest na 25 dzień stycznia, dzień później o godzinie 18:30 „Górniczki” zmierzą się na boisku w towarzyskim spotkaniu z Turbine Poczdam, a w sobotę i niedzielę wicemistrzynie Polski wezmą udział w prestiżowym turnieju AOK Turbine Hallencup. Po powrocie z Niemiec drużyna wejdzie w ostatni etap przygotowań, którego podsumowaniem będzie ćwierćfinał Pucharu Polski. 24 lutego „Górniczki” zmierzą się w Łęcznej z AZS-em Wrocław.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 20 55
2. Medyk Konin 20 49
3. Czarni Sosnowiec 20 43
4. AZS Wałbrzych 20 40
5. UKS SMS Łódź 20 31
6. Mitech Żywiec 20 23
7. Olimpia Szczecin 20 23
8. AZS UJ Kraków 20 20
9. AZS Biała Podlaska 20 17
10. Unifreeze Górzno 20 13
11. AZS Wrocław 20 11
12. Sportowa Czwórka 20 10