Oficjalna strona

Loteria z nagrodami, transmisja, maskotki prowadzące doping

Piękna pogoda i wielkie piłkarskie święto – tak będzie wyglądał dzisiejszy dzień na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 w Łęcznej. Daniem głównym będzie mecz GKS Górnik Łęczna – Medyk Konin, który może przybliżyć nasze piłkarki do upragnionego mistrzostwa Polski, a za przystawki i deser posłużą loterie i niespodzianki, które przygotowaliśmy dla przybyłych na stadion kibiców.

GKS Górnik Łęczna

Rywalizacja na boisku rozpocznie się o godzinie 16:00, jednak już godzinę wcześniej kibice będą mogli wchodzić na stadion przy Alei Jana Pawła II 13 i przy wejściu pobierać losy, które pozwolą im wziąć udział w specjalnie przygotowanej przez nas loterii z nagrodami. Dla tych kibiców, którzy nie będą mieli szczęścia w przygotowanych przez nas zabawach uruchamiamy stoisko z klubowymi gadżetami, na którym będzie można zakupić m.in klubowe czapeczki, czy szaliki.

Dodatkowo z myślą o komfortowym oglądaniu meczu przez przybyłych na stadion fanów, których do gorącego dopingu będą zachęcać klubowe maskotki postanowiliśmy otworzyć stoiska z napojami i popcornem, przy których będziemy mogli wspólnie oklaskiwać mecz dwóch najlepszych kobiecych drużyn w Polsce. Dla kibiców, którzy nie będą mogli być obecni na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 niespodziankę przygotował Polski Związek Piłki Nożnej, który po raz pierwszy w historii pokaże na żywo mecz Ekstraligi kobiet na swoim kanale Youtube – Łączy Nas Piłka – LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 26 68
2. Medyk Konin 26 61
3. Czarni Sosnowiec 26 61
4. AZS Wałbrzych 26 47
5. UKS SMS Łódź 26 34
6. Olimpia Szczecin 26 29
7. Mitech Żywiec 26 32
8. AZS UJ Kraków 26 29
9. AZS Biała Podlaska 26 23
10. AZS Wrocław 26 21
11. Unifreeze Górzno 26 17
12. Sportowa Czwórka Radom 26 15