Oficjalna strona

Loteria z nagrodami, transmisja, maskotki prowadzące doping

Piękna pogoda i wielkie piłkarskie święto – tak będzie wyglądał dzisiejszy dzień na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 w Łęcznej. Daniem głównym będzie mecz GKS Górnik Łęczna – Medyk Konin, który może przybliżyć nasze piłkarki do upragnionego mistrzostwa Polski, a za przystawki i deser posłużą loterie i niespodzianki, które przygotowaliśmy dla przybyłych na stadion kibiców.

GKS Górnik Łęczna

Rywalizacja na boisku rozpocznie się o godzinie 16:00, jednak już godzinę wcześniej kibice będą mogli wchodzić na stadion przy Alei Jana Pawła II 13 i przy wejściu pobierać losy, które pozwolą im wziąć udział w specjalnie przygotowanej przez nas loterii z nagrodami. Dla tych kibiców, którzy nie będą mieli szczęścia w przygotowanych przez nas zabawach uruchamiamy stoisko z klubowymi gadżetami, na którym będzie można zakupić m.in klubowe czapeczki, czy szaliki.

Dodatkowo z myślą o komfortowym oglądaniu meczu przez przybyłych na stadion fanów, których do gorącego dopingu będą zachęcać klubowe maskotki postanowiliśmy otworzyć stoiska z napojami i popcornem, przy których będziemy mogli wspólnie oklaskiwać mecz dwóch najlepszych kobiecych drużyn w Polsce. Dla kibiców, którzy nie będą mogli być obecni na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 niespodziankę przygotował Polski Związek Piłki Nożnej, który po raz pierwszy w historii pokaże na żywo mecz Ekstraligi kobiet na swoim kanale Youtube – Łączy Nas Piłka – LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1.
Medyk Konin
3
2.
Czarni Sosnowiec
9
3.   
AZS PWSZ Wałbrzych
3
9
4.
AZS UJ Kraków
3
4
5.
GKS Katowice
3
3
6.
GKS Górnik Łęczna
1
3
7.
UKS SMS Łódź
3
3
8.
TS Mitech Żywiec
3
3
9.
AZS Wrocław
2
1
10.
MKS Olimpia Szczecin
3
1
11.
AZS PSW Biała Podlaska
2
1
12.
Polonia Poznań
3
0