Oficjalna strona

Loteria z nagrodami, transmisja, maskotki prowadzące doping

Piękna pogoda i wielkie piłkarskie święto – tak będzie wyglądał dzisiejszy dzień na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 w Łęcznej. Daniem głównym będzie mecz GKS Górnik Łęczna – Medyk Konin, który może przybliżyć nasze piłkarki do upragnionego mistrzostwa Polski, a za przystawki i deser posłużą loterie i niespodzianki, które przygotowaliśmy dla przybyłych na stadion kibiców.

GKS Górnik Łęczna

Rywalizacja na boisku rozpocznie się o godzinie 16:00, jednak już godzinę wcześniej kibice będą mogli wchodzić na stadion przy Alei Jana Pawła II 13 i przy wejściu pobierać losy, które pozwolą im wziąć udział w specjalnie przygotowanej przez nas loterii z nagrodami. Dla tych kibiców, którzy nie będą mieli szczęścia w przygotowanych przez nas zabawach uruchamiamy stoisko z klubowymi gadżetami, na którym będzie można zakupić m.in klubowe czapeczki, czy szaliki.

Dodatkowo z myślą o komfortowym oglądaniu meczu przez przybyłych na stadion fanów, których do gorącego dopingu będą zachęcać klubowe maskotki postanowiliśmy otworzyć stoiska z napojami i popcornem, przy których będziemy mogli wspólnie oklaskiwać mecz dwóch najlepszych kobiecych drużyn w Polsce. Dla kibiców, którzy nie będą mogli być obecni na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 niespodziankę przygotował Polski Związek Piłki Nożnej, który po raz pierwszy w historii pokaże na żywo mecz Ekstraligi kobiet na swoim kanale Youtube – Łączy Nas Piłka – LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

 

 

 

Partnerzy:


 


Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 9 27 
2. KKS Czarni Sosnowiec 24
3.    KKPK Medyk Konin 9 20
4. AZS PWSZ Wałbrzych 9 19
5. AZS UJ Kraków 9 14
6. UKS SMS Łódź 9 12
7. GKS Katowiec 9 10
8. AZS PSW Biała Podlaska 9 9
9. MKS Olimpia Szczecin 9 8
10. AZS Wrocław 9 8
11. TS Mitech Żywiec 9 4
12. Polonia Poznań 9 0

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna