Oficjalna strona

Loteria z nagrodami, transmisja, maskotki prowadzące doping

Piękna pogoda i wielkie piłkarskie święto – tak będzie wyglądał dzisiejszy dzień na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 w Łęcznej. Daniem głównym będzie mecz GKS Górnik Łęczna – Medyk Konin, który może przybliżyć nasze piłkarki do upragnionego mistrzostwa Polski, a za przystawki i deser posłużą loterie i niespodzianki, które przygotowaliśmy dla przybyłych na stadion kibiców.

GKS Górnik Łęczna

Rywalizacja na boisku rozpocznie się o godzinie 16:00, jednak już godzinę wcześniej kibice będą mogli wchodzić na stadion przy Alei Jana Pawła II 13 i przy wejściu pobierać losy, które pozwolą im wziąć udział w specjalnie przygotowanej przez nas loterii z nagrodami. Dla tych kibiców, którzy nie będą mieli szczęścia w przygotowanych przez nas zabawach uruchamiamy stoisko z klubowymi gadżetami, na którym będzie można zakupić m.in klubowe czapeczki, czy szaliki.

Dodatkowo z myślą o komfortowym oglądaniu meczu przez przybyłych na stadion fanów, których do gorącego dopingu będą zachęcać klubowe maskotki postanowiliśmy otworzyć stoiska z napojami i popcornem, przy których będziemy mogli wspólnie oklaskiwać mecz dwóch najlepszych kobiecych drużyn w Polsce. Dla kibiców, którzy nie będą mogli być obecni na stadionie przy Alei Jana Pawła II 13 niespodziankę przygotował Polski Związek Piłki Nożnej, który po raz pierwszy w historii pokaże na żywo mecz Ekstraligi kobiet na swoim kanale Youtube – Łączy Nas Piłka – LINK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

 

 

 

Partnerzy:


 


Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 14 40 
2. KKPK Medyk Konin 14  35
3.    KKS Czarni Sosnowiec 14 34
4. AZS PWSZ Wałbrzych 14 31
5. UKS SMS Łódź 14 21
6. AZS UJ Kraków 14 20
7. GKS Katowice 14 17
8. AZS PSW Biała Podlaska 14 13
9. MKS Olimpia Szczecin 14 13
10. AZS Wrocław 14 9
11. TS Mitech Żywiec 14 6
12. Polonia Poznań 14 1

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna