Oficjalna strona

Michałowska i Daniłowski najlepsi w turnieju skrzatów

W ostatni weekend na hali GKS Górnik Łęczna przy Alei Jana Pawła II 13 odbył się ostatni przed świętami Bożego Narodzenia turniej w tenisie ziemnym. W Wojewódzkim Turnieju skrzatów rywalizujących w grupach wzięło udział 20 zawodników i zawodniczek z całej Polski, wśród których najlepsi okazali się Anna Michałowska i Bartosz Daniłowski.

Turniej WTK Skrzatów tenis ziemny Łęczna

Rywalizacja na hali sportowej GKS Górnik Łęczna rozpoczęła się od fazy eliminacyjnej.  Na tym etapie wśród Pań świetnie poradziła sobie walcząca w barwach naszego klubu Gabriela Hołody, która po wygraniu dwóch spotkań awansowała do czołowej trójki. Niestety w finałowej batalii Hołody przegrała oba spotkania, ale mimo to zajęła dobre 3 miejsce, na drugim miejscu turniej skrzatów zakończyła Paulina Aleksandrowicz, a najlepsza okazała się Anna Michałowska (ZTT KT Return Zamość). Warto również wspomnieć, że turniej w grze pojedynczej u kobiet na czwartym miejscu zajęła druga zawodniczka GKS Górnik Łęczna Natalia Nowak.

Na identycznych zasadach rozegrany został również turniej Panów, w którym wystartowało 11 zawodników z całej Polski, w tym dwóch zawodników naszego klubu Piotr Stolarczyk i Antoni Malawski, którzy ostatecznie zajęli 5 i 6 miejsce w klasyfikacji głównej turnieju. Najlepszy w turnieju indywidualnym okazał się Bartosz Daniłowski (AZS UMCS Lublin), a kolejne miejsca na podium zajęli Dawid Boczkowski i Jakub Ukalski.

Szczegółowe wyniki WTK Skrzatów dostępne są TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

 

 

 

Partnerzy:


 


Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 14 40 
2. KKPK Medyk Konin 14  35
3.    KKS Czarni Sosnowiec 14 34
4. AZS PWSZ Wałbrzych 14 31
5. UKS SMS Łódź 14 21
6. AZS UJ Kraków 14 20
7. GKS Katowice 14 17
8. AZS PSW Biała Podlaska 14 13
9. MKS Olimpia Szczecin 14 13
10. AZS Wrocław 14 9
11. TS Mitech Żywiec 14 6
12. Polonia Poznań 14 1

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna