Oficjalna strona

Michałowska i Daniłowski najlepsi w turnieju skrzatów

W ostatni weekend na hali GKS Górnik Łęczna przy Alei Jana Pawła II 13 odbył się ostatni przed świętami Bożego Narodzenia turniej w tenisie ziemnym. W Wojewódzkim Turnieju skrzatów rywalizujących w grupach wzięło udział 20 zawodników i zawodniczek z całej Polski, wśród których najlepsi okazali się Anna Michałowska i Bartosz Daniłowski.

Turniej WTK Skrzatów tenis ziemny Łęczna

Rywalizacja na hali sportowej GKS Górnik Łęczna rozpoczęła się od fazy eliminacyjnej.  Na tym etapie wśród Pań świetnie poradziła sobie walcząca w barwach naszego klubu Gabriela Hołody, która po wygraniu dwóch spotkań awansowała do czołowej trójki. Niestety w finałowej batalii Hołody przegrała oba spotkania, ale mimo to zajęła dobre 3 miejsce, na drugim miejscu turniej skrzatów zakończyła Paulina Aleksandrowicz, a najlepsza okazała się Anna Michałowska (ZTT KT Return Zamość). Warto również wspomnieć, że turniej w grze pojedynczej u kobiet na czwartym miejscu zajęła druga zawodniczka GKS Górnik Łęczna Natalia Nowak.

Na identycznych zasadach rozegrany został również turniej Panów, w którym wystartowało 11 zawodników z całej Polski, w tym dwóch zawodników naszego klubu Piotr Stolarczyk i Antoni Malawski, którzy ostatecznie zajęli 5 i 6 miejsce w klasyfikacji głównej turnieju. Najlepszy w turnieju indywidualnym okazał się Bartosz Daniłowski (AZS UMCS Lublin), a kolejne miejsca na podium zajęli Dawid Boczkowski i Jakub Ukalski.

Szczegółowe wyniki WTK Skrzatów dostępne są TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

 

 

 

Partnerzy:


 


Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 27 65 
2. KKPK Medyk Konin 27 64
3.    KKS Czarni Sosnowiec 27 61
4. AZS PWSZ Wałbrzych 27 51
5. UKS SMS Łódź 27 39
6. GKS Katowice 27 35
7. AZS UJ Kraków 27 42
8. AZS PSW Biała Podlaska 27 38
9. MKS Olimpia Szczecin 27 28
10. AZS Wrocław 27 19
11. TS Mitech Żywiec 27 18
12. Polonia Poznań 27 1

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna