Oficjalna strona

Mistrzynie Polski wracają do treningów

Już jutro piłkarki GKS Górnik Łęczna rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Mistrzynie Polski będą trenować na swoich obiektach, a dodatkowo czeka je podróż na Litwę i do Niemiec. Trener Piotr Mazurkiewicz chce optymalnie przygotować drużynę przed startem w UEFA Women’s Champions League.

GKS Górnik Łęczna
Po niespełna trzy tygodniowych wakacjach piłkarki GKS Górnik Łęczna wracają do treningów. Na wtorek został zaplanowany pierwszy trening mistrzyń Polski, które do końca tygodnia będą przygotowywać się na swoich obiektach. W poniedziałek 9 lipca „Górniczki” wyjadą na Litwę, gdzie wezmą udział w zaplanowanym na 10-15 lipca turnieju Amber Cup 2018, w którym oprócz naszych zawodniczek wystartują również piłkarki FC Gintra-Universitetas i ZFK Mińsk.

Po powrocie z Litwy nasza drużyna będzie trenować w domu, a następnie 21 lipca wyjedzie do Niemiec, gdzie dzień później rozegra towarzyskie spotkanie z czwartą drużyną Bundesligi Turbine Poczdam. Po powrocie do Łęcznej „Górniczki” spędzą kolejne 10 dni na przygotowaniach do nowego sezonu na własnych obiektach, a na początku sierpnia czeka je kolejna podróż. Tym razem mistrzynie Polski udadzą się do Glasgow, gdzie od 7 do 13 sierpnia zostanie rozegrany turniej kwalifikacyjny UEFA Women’s Champions League, którego stawką jest awans do 1/16 finału. W stolicy Szkocji „Górniczki” będą rywalizować Glasgow City, RSC Anderlecht i FC Martve. Ze względu na start naszej drużyny w turnieju kwalifikacyjnym Champions League dwa pierwsze ligowe mecze zaplanowane na początek sierpnia zostaną rozegrane w późniejszym terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

 

 

 

Partnerzy:


 


Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 14 40 
2. KKPK Medyk Konin 14  35
3.    KKS Czarni Sosnowiec 14 34
4. AZS PWSZ Wałbrzych 14 31
5. UKS SMS Łódź 14 21
6. AZS UJ Kraków 14 20
7. GKS Katowice 14 17
8. AZS PSW Biała Podlaska 14 13
9. MKS Olimpia Szczecin 14 13
10. AZS Wrocław 14 9
11. TS Mitech Żywiec 14 6
12. Polonia Poznań 14 1

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna