Oficjalna strona

Mistrzynie Polski wracają do treningów

Już jutro piłkarki GKS Górnik Łęczna rozpoczną przygotowania do nowego sezonu. Mistrzynie Polski będą trenować na swoich obiektach, a dodatkowo czeka je podróż na Litwę i do Niemiec. Trener Piotr Mazurkiewicz chce optymalnie przygotować drużynę przed startem w UEFA Women’s Champions League.

GKS Górnik Łęczna
Po niespełna trzy tygodniowych wakacjach piłkarki GKS Górnik Łęczna wracają do treningów. Na wtorek został zaplanowany pierwszy trening mistrzyń Polski, które do końca tygodnia będą przygotowywać się na swoich obiektach. W poniedziałek 9 lipca „Górniczki” wyjadą na Litwę, gdzie wezmą udział w zaplanowanym na 10-15 lipca turnieju Amber Cup 2018, w którym oprócz naszych zawodniczek wystartują również piłkarki FC Gintra-Universitetas i ZFK Mińsk.

Po powrocie z Litwy nasza drużyna będzie trenować w domu, a następnie 21 lipca wyjedzie do Niemiec, gdzie dzień później rozegra towarzyskie spotkanie z czwartą drużyną Bundesligi Turbine Poczdam. Po powrocie do Łęcznej „Górniczki” spędzą kolejne 10 dni na przygotowaniach do nowego sezonu na własnych obiektach, a na początku sierpnia czeka je kolejna podróż. Tym razem mistrzynie Polski udadzą się do Glasgow, gdzie od 7 do 13 sierpnia zostanie rozegrany turniej kwalifikacyjny UEFA Women’s Champions League, którego stawką jest awans do 1/16 finału. W stolicy Szkocji „Górniczki” będą rywalizować Glasgow City, RSC Anderlecht i FC Martve. Ze względu na start naszej drużyny w turnieju kwalifikacyjnym Champions League dwa pierwsze ligowe mecze zaplanowane na początek sierpnia zostaną rozegrane w późniejszym terminie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

 

 

 

Partnerzy:


 


Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 13 39 
2. KKPK Medyk Konin 13  32
3.    KKS Czarni Sosnowiec 13 31
4. AZS PWSZ Wałbrzych 13 28
5. UKS SMS Łódź 13 18
6. AZS UJ Kraków 13 17
7. GKS Katowice 13 17
8. AZS PSW Biała Podlaska 13 13
9. MKS Olimpia Szczecin 13 12
10. AZS Wrocław 13 9
11. TS Mitech Żywiec 13 6
12. Polonia Poznań 13 1

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna