Oficjalna strona

MMA

Michał Oleksiejczuk wygrał na gali TFL w Kraśniku

Podczas sobotniej gali MMA Thunderstrike Fight League 11 walczący w barwach GKS Górnik Łęczna Michał Oleksiejczuk obronił mistrzowski pas w wadze półciężkiej. Oleksiejczuk pokonał Charlesa Andrade w pierwszej rundzie przez KO.

Michał Oleksiejczuk obronił pas TFL

Michał Oleksiejczuk obronił pas TFL foto by Paweł Bieleń/krasnik24.pl

W sobotę 1 kwietnia podczas gali odbywającej się w Kraśniku Michał Oleksiejczuk po raz kolejny obronił pas Thunderstrike Fight League. Tym razem walczący w wadze półciężkiej zawodnik pokonał przez KO w pierwszej rundzie Charlesa Andrade. Sobotnie zwycięstwo było… Czytaj dalej

Udany debiut MMA Amator Cup w Łęcznej

W sobotę 11 lutego odbyła się długo wyczekiwana gala MMA Amator Cup! Kibice zgromadzeni na hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Jaśminowej 6 mieli okazję obejrzeć 12 emocjonujących pojedynków, z których połowa zakończyła się zwycięstwami zawodników trenujących na co dzień w barwach GKS Górnik Łęczna.

Gala MMA Amator Cup Łęczna

Licznie zgromadzeni w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Jaśminowej 6 w Łęcznej kibice byli świadkami 12 emocjonujących pojedynków, w których nie brakowało mocnych ciosów, technicznych fajerwerków i technik kończących. Z bardzo dobrej strony w swoim debiucie pokazała… Czytaj dalej

Pierwsza gala MMA Amator Cup w Łęcznej

Zaczynamy odliczanie! 11 lutego na hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Jaśminowej 6 w Łęcznej odbędzie się pierwsza gala organizacji MMA Amator Cup, w której weźmie udział 13 zawodników i zawodniczek trenujących na co dzień w barwach GKS Górnik Łęczna.

Gala MMA Amator Cup Łęczna 2017

Już za 3 tygodnie 11 lutego na hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Jaśminowej 6 w Łęcznej odbędzie się pierwsza gala MMA Amator Cup, za której organizację odpowiada Konrad Płaza. Pełniący na co dzień funkcję trenera i opiekuna sekcji MMA GKS Górnik… Czytaj dalej

Aleksandra Rola opowiada o mistrzostwach w Las Vegas i planach na 2017 rok

Działająca przy naszym klubie sekcja MMA ma za sobą kolejny rok obfitujący w medale i tytuły. Z tej okazji o małe podsumowanie minionych 12 miesięcy pokusiła się mistrzyni Polski i wicemistrzyni świata Aleksandra Rola.

Aleksandra Rola wicemistrzyni świata w MMA

Konrad Płaza i Aleksandra Rola po dekoracji w Las Vegas Foto: Mateusz Golis

Jakub Witek: Rok 2016 rozpoczęłaś z przytupem. Ledwie się rozpoczął, a Ty już miałaś na koncie dwie wygrane walki i plan na kolejne pojedynki.

Aleksandra Rola: Dostałam propozycję walk i chciałam z nich… Czytaj dalej

GKS Górnik Łęczna życzy Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Zarząd Stowarzyszenia GKS „Górnik” Łęczna w imieniu swoim, sekcji piłki nożnej kobiet, tenisa ziemnego, zapasów i MMA pragnie życzyć wszystkim sponsorom, kibicom, pracownikom klubu i mieszkańcom Łęcznej zdrowych, wesołych świąt spędzonych w gronie najbliższych i obfitującego w sportowe sukcesy szczęśliwego Nowego Roku 2017.

GKS Górnik Łęczna życzy wszystkim Wesołych Świąt

Michałowska i Daniłowski najlepsi w turnieju skrzatów

W ostatni weekend na hali GKS Górnik Łęczna przy Alei Jana Pawła II 13 odbył się ostatni przed świętami Bożego Narodzenia turniej w tenisie ziemnym. W Wojewódzkim Turnieju skrzatów rywalizujących w grupach wzięło udział 20 zawodników i zawodniczek z całej Polski, wśród których najlepsi okazali się Anna Michałowska i Bartosz Daniłowski.

Turniej WTK Skrzatów tenis ziemny Łęczna

Rywalizacja na hali sportowej GKS Górnik Łęczna rozpoczęła się od fazy eliminacyjnej.  Na tym etapie wśród Pań świetnie poradziła sobie walcząca w barwach naszego klubu Gabriela Hołody,… Czytaj dalej

Udane Mistrzostwa Polski, 3 medale sekcji MMA

W ostatnią niedzielę na hali MOSiR w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA. W zawodach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA i Dragon Fight Club Sochaczew wystartowało 14 zawodników i zawodniczek GKS Górnik Łęczna, którym udało się wywalczyć trzy medale. Z brązowym krążkiem do Łęcznej wrócił Artur Cichosz, srebro przypadło w udziale Izabeli Walczak, a po złoto sięgnęła Aleksandra Rola.

Zawodnicy MMA GKS Górnik Łęczna

Jeszcze przed wyjazdem do Sochaczewa faworytkami do zdobycia medalu były nasze Panie. Aleksandra Rola i Izabela Walczak stanęły do… Czytaj dalej

„Górnicy” z sekcji MMA walczyli we Wrześni

Jarosław Wróbel i Adrian Żak zawodnicy sekcji MMA GKS Górnik Łęczna w ostatnią sobotę wzięli udział w gali mieszanych sztuk walki zorganizowanej przez Slugfest. Gala numer 9 wywodzącej się z Wielkopolski federacji stała na wysokim poziomie i zapewniła kibicom mnóstwo emocji.

Zawodnicy sekcji MMA GKS Górnik Łęczna

W zawodach odbywających się na obiektach Zespołu Szkół numer 1 we Wrześni wystartowało dwóch zawodników GKS Górnik Łęczna Jarosław Wróbel i Adrian Żak. Jako pierwszy do oktagonu wyszedł Wróbel, który wyszedł do walki w kategorii do 70… Czytaj dalej

Michał Oleksiejczuk obronił mistrzowski pas na TFL 10

Walczący w barwach GKS Górnik Łęczna Michał Oleksiejczuk obronił pas wagi półciężkiej na gali Thunderstrike Fight League 10. Oprócz mistrza podczas sobotniej gali do walki stanęło pięciu zawodników naszego klubu – Jakub Niewiadomski, Adrian Żak, Cezary Oleksiejczuk, Jarosław Wróbel, Wojciech Żuchnik.

gks górnik łęczna mma, Thunderstrike Fight League, michał oleksiejczuk

Michał Oleksiejczuk po raz kolejny obronił mistrzowski pas Thunderstrike Fight League foto: KAYAphoto

Podczas sobotniej gali Thunderstrike Fight League 10 zorganizowanej w hali Mosir w Lublinie wystąpiło 6 zawodników GKS Górnik Łęczna –… Czytaj dalej

Dwoje zawodników Górnika mistrzami AFC

Aleksandra Rola, Górnik Łęczna

Zawodniczka GKS Górnik Łęczna Aleksandra Rola foto: ALMMA

W piątek w Dęblinie, w jednostce wojskowej odbyła się gala PLMMA 64 AFC 9, w której wzięło udział dwoje zawodników GKS Górnik Łęczna Aleksandra Rola i Cezary Oleksiejczuk. Ola zdecydowanie i jednogłośnie wygrała swoją walkę o pas w kategorii do 52 kg. Czarek również zwyciężył w kategorii do 66kg. Oboje tym samym zdobyli prawo do startu na Mistrzostwach Świata MMA w Las Vegas! Cezary nie może w nich jednak uczestniczyć, gdyż jest niepełnoletni.

nabór do sekcji zapasów GKS Górnik Łęczna
Nadchodzące wydarzenia
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 6-7 maja 2017
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 13-14 maja 2017
Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Kadetów 20-21 maja 2017
Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Juniorów 27-28 maja 2017
Najbliższy mecz

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. Medyk Konin 22 64
2. GKS Górnik Łęczna 22 60
3. UKS SMS Łódź 22 38
4. AZS Wałbrzych 22 37
5. Czarni Sosnowiec 22 33
6. AZS Wrocław 22 28
7. Olimpia Szczecin 22 22
8. Mitech Żywiec 22 21
9. AZS UJ Kraków 21 18
10. AZS Biała Podlaska 21 18
11. Sztorm Gdańsk 22 17
12. Gosir Piaseczno 22 17