Oficjalna strona

Tenis ziemny

Udany weekend tenisistów Górnika

Młodzi tenisiści GKS Górnik Łęczna mają za sobą bardzo udany weekend. Antoni Malawski zajął trzecie miejsce na turnieju w Puławach, na którym z dobrej strony pokazała się również Natalia Nowak. Natomiast Gabriela Hołody przywiozła z halowych Mistrzostw Młodziczek brązowy medal w grze deblowej i piąte miejsce indywidualnie.

Tenisistka GKS Górnik Łęczna Antoni Malawski

Antoni Malawski wziął udział w turnieju WTK skrzatów zorganizowanym przez SKT Smecz Puławy. Tenisista GKS Górnik Łęczna wygrał rywalizację w grupie i znalazł się w gronie finalistów. Malawski zajął… Czytaj dalej

Antoni Malawski wystąpił na turnieju w Kraśniku

Antoni Malawski zawodnik sekcji tenisa ziemnego GKS Górnik Łęczna w ostatni weekend wziął udział w turnieju WTK Skrzatów zorganizowanym w Kraśniku przez UTKS Dzierzkowice. Ostatecznie Malawski zajął w turnieju 7 miejsce.

Antoni Malawski wziął udział w turnieju WTK Kraśnik

W ostatni weekend na obiekcie przy ulicy Słowackiego 7 w Kraśniku został rozegrany turniej WTK Skrzatów w grupach. W zawodach zorganizowanych przez UTKS Dzierzkowice wystartował zawodnik GKS Górnik Łęczna Antoni Malawski. Nasz tenisista w fazie wstępnej wygrał dwa mecze i przegrał jeden co zapewniło mu drugie miejsce… Czytaj dalej

Młodzi tenisiści Górnika wystartowali w turnieju w Zamościu

W ostatnią sobotę w Zamościu rozpoczął się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów, w którym wzięło udział troje zawodników sekcji tenisa GKS Górnik Łęczna – Natalia Nowak, Gabriela Hołody i Antoni Malawski.

W bardzo mocno obsadzonym przez czołowych zawodników z Polski OTK Skrzatów wystartowało troje młodych tenisistów GKS Górnik Łęczna. Antoni Malawski wygrał swój pierwszy mecz z Bartłomiejem Siejką z klubu AZS UMCS Lublin, niestety w następnej rundzie uległ turniejowej jedynce – Tomaszowi Barkiecie. Natalia Nowak w pierwszym etapie pucharowej rywalizacji… Czytaj dalej

Dobre wyniki młodych tenisistów Górnika na OTK Krasnali

W sobotę 14 stycznia na hali sportowej przy Alei Jana Pawła II 13 odbył się Ogólnopolski Turniej Krasnali zorganizowany przez sekcję tenisa ziemnego GKS Górnik Łęczna. W turnieju z bardzo dobrej strony pokazali się zawodnicy naszego klubu Oliwier Fryt, Michał Grzesiak, Krzysztof Grzesiak, Stefan Zdunek i Adam Rozner.

Laureaci OTK Krasnali

Zawody OTK Krasnali odbyły się w czterech kategoriach czerwonej, pomarańczowej i zielonej z podziałem na Pań i Panów. W kategorii czerwonej do lat 8 najlepszy okazał się Michał Grzesiak, na… Czytaj dalej

Górnicy zdominowali pierwszy WTK Kadetów w Nowym Roku

Sekcja tenisa ziemnego GKS Górnik Łęczna aktywnie rozpoczęła Nowy Rok i już w pierwszy weekend zorganizowała WTK Kadetów. W zawodach rozegranych na hali sportowej przy Alei Jana Pawła II 13 wystartowało 16 tenisistów, z czego 12 na co dzień broni barw naszego klubu.

WTK Kadetów w Łęcznej

Początek Nowego Roku przyniósł nam pierwszy Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Kadetów zorganizowany przez naszą sekcję tenisową. W zawodach wzięło udział 16 zawodników i zawodniczek, z czego zdecydowaną większość ze względu na termin rozgrywania stanowili zawodnicy GKS… Czytaj dalej

Za nami ostatni turniej tenisowy w 2016 roku

Za nami ostatni w 2016 roku turniej w tenisie ziemnym zorganizowany przez GKS Górnik Łęczna. W Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Młodzików rozegranym na hali przy Alei Jana Pawła II 13 wystartowało 23 zawodników i zawodniczek z całej Polski, w tym przedstawiciele naszego klubu.

GKS Górnik Łęczna tenis

Ostatni turniej w 2016 roku został rozegrany pomiędzy świętami Bożego Narodzenia, a Nowym Rokiem 29-30 grudnia. W zawodach wystartowało łącznie 23 zawodników z całej Polski, w tym przedstawiciele GKS Górnik Łęczna Martyna Chołast, Kinga Grzesiak, Natalia Nowak… Czytaj dalej

GKS Górnik Łęczna życzy Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Zarząd Stowarzyszenia GKS „Górnik” Łęczna w imieniu swoim, sekcji piłki nożnej kobiet, tenisa ziemnego, zapasów i MMA pragnie życzyć wszystkim sponsorom, kibicom, pracownikom klubu i mieszkańcom Łęcznej zdrowych, wesołych świąt spędzonych w gronie najbliższych i obfitującego w sportowe sukcesy szczęśliwego Nowego Roku 2017.

GKS Górnik Łęczna życzy wszystkim Wesołych Świąt

Za nami 11 Barbórkowy Turniej o Puchar Prezesa LW Bogdanka

W ostatni weekend na hali sportowej GKS Górnik Łęczna został rozegrany Barbórkowy Turniej o Puchar Prezesa LW Bogdanka SA w tenisie ziemnym. W zorganizowanych po raz 11 zawodach wzięło udział blisko pięćdziesięciu zawodników i zawodniczek z całego kraju.

finaliści turnieju deblowego w Łęcznej

11 Barbórkowy Turniej o Puchar Prezesa LW Bogdanka od samego początku dostarczał zawodnikom i pasjonatom tenisa ziemnego sporych emocji. W grze pojedynczej Panów w kategorii 45+ z dobrej strony pokazali się zawodnicy z naszego województwa, którzy obsadzili połowę miejsc dostępnych w… Czytaj dalej

Za nami ogólnopolski Memoriał im. Roberta Litwina

Za nami Memoriał im. Roberta Litwina byłego trenera GKS Górnik Łęczna. W Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym rozegranym od 26 do 28 listopada wzięło udział 43 zawodników z całej Polski. Najlepsi w grze pojedynczej okazali się Karol Tomanski (KT Legia Warszawa) i Martyna Szpakowska (KT GAT Gdańsk). W grze podwójnej triumfowali Laura Koralnik (AKADEMIA PRO-AM Warszawa), Jagoda Wróblewska (Eurotenis Łódź) i Kacper Bartoszek (Avia Świdnik), Aleks Majewski (KAT Prince Krosno).

Ogólnopolski Memoriał im. Roberta Litwina w Łęcznej

Memoriał im. Roberta Litwina rozpoczął się w sobotę od rywalizacji… Czytaj dalej

Wyrównana rywalizacja na kortach GKS Górnik Łęczna

Za nami kolejny weekend pełen emocji! Na hali widowiskowo-sportowej GKS Górnik Łęczna odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów w tenisie ziemnym. W turnieju wystartowało 22 zawodników i zawodniczek z całej Polski, w tym przedstawiciele naszego klubu – Natalia Nowak, Gabriela Hołody, Oliwier Fryt, Antoni Malawski i Piotr Stolarczyk.

Na hali GKS Górnik Łęczna odbył się kolejny turniej tenisa ziemnego

W grze pojedynczej kobiet bezapelacyjnie najlepsza okazała się Monika Stankiewicz (UKT Winner Kraków), która w finale pokonała Dominikę Sawicką (KT Legia Warszawa).  Obie finalistki turnieju indywidualnego triumfowały razem w… Czytaj dalej