Oficjalna strona

Tenis ziemny

Udany turniej skrzatów i krasnali

Za nami kolejny udany weekend na kortach GKS Górnik Łęczna, w którym z dobrej strony pokazali się tenisiści Naszego klubu. Wśród skrzatów 2 miejsce w grze pojedynczej osiągnęła Natalia Nowak, w deblu Panów 2 miejsce zajęli Antoni Malawski i Marcin Litwin. Duże słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom, którzy stanęli do rywalizacji.

Wśród skrzatów dobre drugie miejsce w turnieju indywidualnym zajęła Natalia Nowak, w deblowym turnieju Panów drugie miejsce zajął Antoni Malawski, który grał w parze z… Czytaj dalej

Udany turniej Górników, Kacper Wronka bliski zwycięstwa

W ostatni weekend na hali sportowej GKS Górnik Łęczna odbył się Wojewódzki Turniej Kadetów w grupach, w którym z bardzo dobrej strony zaprezentowali się tenisiści naszego klubu, którzy mimo dużej konkurencji zostali sklasyfikowani na czołowych miejscach.

Kacper Wronka GKS Górnik Łęczna

W rozgrywanym na hali położonej przy Alei Jana Pawła II 13 w Łęcznej turnieju wystartowało siedmiu przedstawicieli naszego klubu. Najlepiej z całej siódemki zaprezentował się Kacper Wronka, który poradził sobie z wyżej notowanymi rywalami i był bardzo bliski zwycięstwa w całym turnieju.… Czytaj dalej

Zwycięski turniej tenisistów Górnika

W ostatni weekend na kortach w hali sportowej GKS Górnik Łęczna został rozegrany tenisowy turniej ATP w 3 kategoriach – 45+, 55+ i Open. Z dobrej strony podczas turnieju zaprezentowali się zawodnicy naszego klubu – Mateusz Marzec, Andrzej Jagiełło i Kacper Wronka.

GKS Górnik Łęczna tenis

W turnieju Panów w kategorii 45+ triumfował Piotr Rogalewicz, a drugie miejsce zajął trener GKS Górnik Łęczna Andrzej Jagiełło. W kategorii 55+ najlepszy podczas rozgrywanego w Łęcznej turnieju okazał się Jan Papierz, a drugie miejsce zajął Artur… Czytaj dalej

Dobre występy tenisistów Górnika na turnieju krasnali

W sobotę 14 października na hali widowiskowo-sportowej GKS „Górnik” Łęczna odbył się tenisowy turniej krasnali. W trzech kategoriach turnieju finałowego wystartowało łącznie 18 zawodników i zawodniczek, w tym przedstawiciele naszego klubu, którzy pokazali się z dobrej strony.

tenis ziemny

Drugie miejsce w rywalizacji w kategorii czerwonej zajął Stefana Zdunek, a czwarty był Michała Grzesiaka. Najlepszy w tej kategorii okazał się Miłosz Gałka. Kolejno trzecie i czwarte miejsce w kategorii zielonej zajęli Krzysztof Grzesiak i Mateusz Wójcik, a triumfował Piotr Sikora. Najlepsza… Czytaj dalej

Nasi tenisiści przygotowują się do sezonu w Żywcu

Od 1 lipca tenisiści GKS Górnik Łęczna przebywają na obozie w Żywcu, gdzie przygotowują się do startów w czekających ich turniejach. Grupa zawodników oprócz zajęć związanych z grą w tenisa znajduje również czas na rekreację, do której zaliczyć można towarzyski mecz piłki nożnej, czy pieszą wycieczkę po górach.

młodzi tenisiści GKS Górnik Łęczna

W sobotę 1 lipca dwudziestu dwóch  tenisistów GKS Górnik Łęczna pod opieką naszych trenerów wyruszyło do Żywca na dwutygodniowy obóz tenisowy, podczas którego zawodnicy naszego klubu w wieku od 9 do… Czytaj dalej

Tenisiści GKS Górnik Łęczna grali w półfinale MP Kadetów

Młodzi tenisiści GKS Górnik Łęczna w składzie Kacper Wronka, Kacper Wójcik, Maciej Kwieciński i Michał Brodzik wzięli wystąpili w półfinale Mistrzostw Polski Kadetów, gdzie ich przeciwnikiem była KT Legia Warszawa.

Podczas rozegranej w Warszawie rywalizacji doszło do sześciu pojedynków – czterech singli i dwóch debli, w których lepsi okazali się gospodarze pokonując tenisistów naszego klubu 5:1. Sam awans do półfinału Mistrzostw Polski jest dla GKS Górnik Łęczna ogromnym wyróżnieniem i pokazuje jak wielki potencjał tkwi w pracującej ciężko na treningach młodzieży.

Triumf młodych tenisistów GKS Górnik Łęczna

W miniony weekend na kortach ziemnych przy ulicy Bogdanowicza w Łęcznej odbył się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Skrzatów. W zawodach zorganizowanych przez GKS Górnik Łęczna wystartowało czterech reprezentantów naszego klubu, z pośród których najlepiej zaprezentowały się Natalia Nowak i Gabriela Hołody.

GKS Górnik Łęczna tenis ziemny

Rozpoczynające rywalizację po dwóch stronach turniejowej drabinki Natalia Nowak i Gabriela Hołody poradziły sobie z kolejnymi przeciwniczkami, by ostatecznie spotkać się w finale turnieju indywidualnego, gdzie lepsza okazała się Nowak wygrywając w dwóch setach 6-1, 6-3. Finalistki gry… Czytaj dalej

Świetny występ tenisistów GKS Górnik Łęczna podczas Talentiady w Kielcach

W ostatnią niedzielę 28 maja na kortach MUKS Gemik w Kielcach odbył się ćwierćfinał Talentiady 2017 dla województw świętokrzyskiego i lubelskiego, w którym wystartowały dwie drużyny złożone z tenisistów GKS Górnik Łęczna.

Tenisiści GKS Górnik Łęczna

Pierwsza drużyna GKS Górnik Łęczna, w której wystąpili Oliwier Fryt, Krzysztof Grzesiak, Hubert Mączka, Kinga Skoczylas, Martyna Wójcicka i Maja Wypych zajęła pierwsze miejsce w turnieju i zapewniła sobie awans do półfinału, który zostanie rozegrany 3 i 4 czerwca w Radomiu. Nasz drugi zespół,… Czytaj dalej