Oficjalna strona

Tenis ziemny

Tenisiści rywalizowali na kortach przy Bogdanowicza

W ostatnią sobotę na kortach przy ulicy Bogdanowicza w Łęcznej odbył się zorganizowany przez GKS Górnik Łęczna tenisowy turniej krasnali. Zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w 3 kategoriach: czerwonej, pomarańczowej i zielonej.

Najliczniej obsadzona była kategoria czerwona dziewcząt, gdzie z bardzo dobrej strony pokazała się Alicja Mełgieś zajmując 2 miejsce w stawce. W kategorii pomarańczowej na słowa uznania zapracowała Zuzanna Gdela, która wygrała wszystkie swoje mecze. Wśród chłopców tradycyjnie najlepsi okazali się bracia Stefan i Gustaw Zdunek.

Górnik awansował do finału Talentiada 2019

Dwie drużyny GKS Górnik Łęczna w ostatni weekend wzięły udział w półfinale Talentiada 2019. W zawodach zorganizowanych w Radomiu drużyna GKS Górnik Łęczna I zajęła 7 miejsce, a drużyna GKS Górnik Łęczna II uplasowała się na miejscu 13. Dzięki zajęciu 7 lokaty pierwsza drużyna naszego klubu uzyskała kwalifikację do finałów Talentiada 2019.

Talentiada na obiektach przy ulicy Bogdanowicza

W ostatnią niedzielę na obiektach sportowych przy ulicy Bogdanowicza w Łęcznej odbyły się eliminacje „Talentiady”, w których triumfowała drużyna GKS Górnik Łęczna. Oprócz zawodników i zawodniczek z Łęcznej udział w zawodach wzięli również mieszkańcy Kielc, Lublina i Tarnogrodu.

Udany turniej skrzatów na kortach przy ulicy Bogdanowicza

W ostatni weekend na kortach przy ulicy Bogdanowicza w Łęcznej został rozegrany tenisowy turniej skrzatów, w którym wystartowało ponad 20 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Wśród Pań na triumfowała Izabela Kawalec, a kolejne miejsca zajęły Wiktoria Chmielewska i Roksana Kapuścińska. W rywalizacji Panów najlepszy okazał się Eryk Łabędź, a kolejne miejsca zajęli Mikołaj Baszak i Antoni Szary.

Młodzi tenisiści rywalizowali w Łęcznej

W ostatni weekend na otwartych kortach GKS Górnik Łęczna odbył się turniej tenisowy Łęczna Cup. Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyła się w trzech kategoriach. Po raz kolejny na duże słowa uznania zasłużyli Stefan i Gustaw Zdunek. Prócz nich z dobrej strony pokazała się również Alicja Mełgieś.

Aktywny weekend młodych tenisistów

W ostatni weekend na hali widowiskowo-sportowej przy Alei Jana Pawła II 13 młodzi tenisiści rywalizowali w turnieju Łęczna CUP. W zawodach z cyklu Turniej Tenis 10 dziewczynki i chłopcy rywalizowali w trzech kategoriach – czerwonej, pomarańczowej i zielonej.

Na wielkie słowa uznania zapracowały sobie młode tenisistki  – Emilia Ziętek, Alicja Mełgieś, Zuzanna Tor, Magdalena Jakubiec i Roksana Grochowska. Z dobrej pokazali się również Panowie – Krystian Łagan, a także bracia Zdunek.

Młodzi tenisiści rywalizowali w turnieju Łęczna Cup

W ostatni weekend na hali widowiskowo-sportowej GKS Górnik Łęczna został rozegrany halowy turniej w tenisie ziemnym „Łęczna Cup”. Młodzi zawodnicy rywalizowali w kategorii krasnali.

Zwycięstwo w kategorii zielonej odniósł Stefan Zdunek, w pomarańczowej triumfował Krystian Łagan. Z dobrej strony pokazali się również Gustaw Zdunek i Alicja Mełgieś, którzy skończyli rywalizację na podium.

Młodzi „Górnicy” w czołówce

W ostatni weekend na kortach GKS Górnik Łęczna odbył się turniej tenisa ziemnego skrzatów. Wśród Pań triumfowała Natalia Chylińska, wśród Panów najlepszy okazał się Filip Czyrek.

Oprócz zwycięskiej Natalii Chylińskiej, na podium wśród Pań znalazły się jeszcze Iga Piotrowska i Katarzyna Kliber.  Wśród Panów triumfował Filip Czyrek, a kolejne miejsca zajęli Vincent Fletcher, Krzysztof Grzesiak, Mikołaj Banaszak i Stefan Zdunek – wszyscy trzej GKS Górnik Łęczna.

Dobre wyniki młodych tenisistów Górnika

W ostatni weekend na hali widowiskowo-sportowej GKS Górnik Łęczna odbył się turniej Tenis 10 pod nazwą Łęczna CUP, w którym wzięło udział 20 zawodników z czego 16 to zawodnicy GKS Górnik.

GKS Górnik Łęczna Tenis 10

Tradycyjnie dobry występ zanotowali bracia Zdunek. Starszy Stefan był 2 w kat. zielonej gdzie po wyrównanym meczu uległ Filipowi Nadulskiemu, 3 miejsce zajął Mateusz Wójcik. Dodatkowo Stefan wygrał rywalizację w kategorii pomarańczowej, drugie miejsce zajął Adam Rozner, a trzecie Gustaw Zdunek. Gustaw zajął również 2 miejsce w kategorii… Czytaj dalej