Oficjalna strona

Tenis ziemny

Udany turniej skrzatów na kortach przy ulicy Bogdanowicza

W ostatni weekend na kortach przy ulicy Bogdanowicza w Łęcznej został rozegrany tenisowy turniej skrzatów, w którym wystartowało ponad 20 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Wśród Pań na triumfowała Izabela Kawalec, a kolejne miejsca zajęły Wiktoria Chmielewska i Roksana Kapuścińska. W rywalizacji Panów najlepszy okazał się Eryk Łabędź, a kolejne miejsca zajęli Mikołaj Baszak i Antoni Szary.

Młodzi tenisiści rywalizowali w Łęcznej

W ostatni weekend na otwartych kortach GKS Górnik Łęczna odbył się turniej tenisowy Łęczna Cup. Rywalizacja dziewcząt i chłopców toczyła się w trzech kategoriach. Po raz kolejny na duże słowa uznania zasłużyli Stefan i Gustaw Zdunek. Prócz nich z dobrej strony pokazała się również Alicja Mełgieś.

Aktywny weekend młodych tenisistów

W ostatni weekend na hali widowiskowo-sportowej przy Alei Jana Pawła II 13 młodzi tenisiści rywalizowali w turnieju Łęczna CUP. W zawodach z cyklu Turniej Tenis 10 dziewczynki i chłopcy rywalizowali w trzech kategoriach – czerwonej, pomarańczowej i zielonej.

Na wielkie słowa uznania zapracowały sobie młode tenisistki  – Emilia Ziętek, Alicja Mełgieś, Zuzanna Tor, Magdalena Jakubiec i Roksana Grochowska. Z dobrej pokazali się również Panowie – Krystian Łagan, a także bracia Zdunek.

Młodzi tenisiści rywalizowali w turnieju Łęczna Cup

W ostatni weekend na hali widowiskowo-sportowej GKS Górnik Łęczna został rozegrany halowy turniej w tenisie ziemnym „Łęczna Cup”. Młodzi zawodnicy rywalizowali w kategorii krasnali.

Zwycięstwo w kategorii zielonej odniósł Stefan Zdunek, w pomarańczowej triumfował Krystian Łagan. Z dobrej strony pokazali się również Gustaw Zdunek i Alicja Mełgieś, którzy skończyli rywalizację na podium.

Młodzi „Górnicy” w czołówce

W ostatni weekend na kortach GKS Górnik Łęczna odbył się turniej tenisa ziemnego skrzatów. Wśród Pań triumfowała Natalia Chylińska, wśród Panów najlepszy okazał się Filip Czyrek.

Oprócz zwycięskiej Natalii Chylińskiej, na podium wśród Pań znalazły się jeszcze Iga Piotrowska i Katarzyna Kliber.  Wśród Panów triumfował Filip Czyrek, a kolejne miejsca zajęli Vincent Fletcher, Krzysztof Grzesiak, Mikołaj Banaszak i Stefan Zdunek – wszyscy trzej GKS Górnik Łęczna.

Dobre wyniki młodych tenisistów Górnika

W ostatni weekend na hali widowiskowo-sportowej GKS Górnik Łęczna odbył się turniej Tenis 10 pod nazwą Łęczna CUP, w którym wzięło udział 20 zawodników z czego 16 to zawodnicy GKS Górnik.

GKS Górnik Łęczna Tenis 10

Tradycyjnie dobry występ zanotowali bracia Zdunek. Starszy Stefan był 2 w kat. zielonej gdzie po wyrównanym meczu uległ Filipowi Nadulskiemu, 3 miejsce zajął Mateusz Wójcik. Dodatkowo Stefan wygrał rywalizację w kategorii pomarańczowej, drugie miejsce zajął Adam Rozner, a trzecie Gustaw Zdunek. Gustaw zajął również 2 miejsce w kategorii… Czytaj dalej

Za nami Barbórkowy turniej o Puchar Prezesa Lubelski Węgiel Bogdanka S.A

Za nami bardzo udany turniej Barbórkowy o Puchar Prezesa Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. Tróje naszych zawodników zajęło miejsca na podium turniejowej rywalizacji.

Wśród Pań najlepsza okazała się zawodniczka GKS Górnik Łęczna Martyna Chołast. W kategorii +50 2 miejsce zajął Andrzej Jagiełło, a 3 był Bogusław Klimkiewicz.

Warto również wspomnieć, że Andrzej Semczuk profesor medycyny ordynator ginekologi na PSK 4 reprezentuje nasz klub zdobył tytuł Mistrza Polski w deblu na mistrzostwach rozegranych w Pabianicach

Udany turniej małych tenisistów

W ostatni weekend na hali GKS Górnik Łęczna został rozegrany turniej Łęczna CUP dla dziewcząt i chłopców w czterech kategoriach.

Tenis GKS Górnik Łęczna
W kategorii czerwonej do lat 8 wygrała zawodniczka GKS Górnik Łęczna Zuzanna Gdela, drugie miejsce zajęła Maria Hanczarek z Lublina, na kolejnych miejscach również uplasowały się „Górniczki” Emilia Zietek i Natalia Gruszecka. Wśród chłopców rywalizujących w kategorii czerwone wygrał Filip Czubara, a kolejne dwie lokaty przypadły zawodnikom naszego klubu, drugi był Gustaw Zdunek, a trzeci Filip Waleńciuk.

W kategorii… Czytaj dalej

Turniej młodzików na obiektach Górnika

W ostatni weekend na hali GKS Górnik Łęczna rozegrany został turniej młodzików do lat 14, w którym udział wzięły dwie reprezentantki naszego klubu – Natalia Nowak i Gabriela Hołody.

W turnieju wystartowało 26 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Wśród Pań najlepsza okazała się Karolina Gołda z Akademii Tenisowej MASTERS Radom. Najlepszy w grze pojedynczej Panów został Adrian Drzazga z ZTT KT Return Zamość.