Oficjalna strona

Treningi

Plan treningów – ferie II tydzień 2017
Adam Stańczyk, Mateusz Marzec

  godzina 18:00 – 19:30
kort III
godzina 18:00 – 19:30
kort I
godzina 19:30-21:00
kort I kort II

P
O
N
I
E
D
Z
I
Ł
E
K

1.Malawski Antoni
2.Wójcik Oliwier 
3.Hołody Gabriela
4.Bzowska Natalia
5.Mitura Jakub
6. Chołast Wiktor
1.Chołast Martyna 
2.Stankiewicz Michał
3.Fryt Oliwier
4.Nowak Natalia
5. Choniawko Hubert
1.Wójcik Natalia
2.Wronka Kacper
3.Brodzik Michał
4.Wójcik Kacper
5.Kwieciński Maciej
6.Charytanowicz Bartłomiej
  godzina 18:00 – 19:30
2 korty
 

W
T
O
R
E
K

 

1.Witkowska Weronika
2.Gruszecka Karolina
3.Grzesiak Kinga
4.Wilkowicz Julia
5.Chołast Wiktoria
6.Grzesiak Piotr
7.Sobolewska Zuzanna
godzina 18:00 – 19:30 godzina 18:00 – 19:30  godzina 19:30 – 21:00
 

Ś
R
O
D
A

1.Malawski Antoni
2.Bzowska Natalia
3.Hołody Gabriela
4.Chołast Wiktor
5.Wójcik Oliwier
6.Mitura Jakub
 1.Chołast Martyna
2.Stankiewicz Michał
3.Choniawko Hubert
4.Nowak Natalia
5.Fryt Oliwier
 1.Kwieciński Maciej
2.Brodzik Michał
3.Wronka Kacper
4.Charytanowicz Bartłomiej
5.Wójcik Kacper
6.Wójcik Natalia
godzina 18:00 – 19:30
2 korty
 
C
Z
W
A
R
T
E
K
1.Witkowska Weronika
2.Gruszecka Karolina
3.Grzesiak Kinga
4.Wilkowicz Julia
5.Chołast Wiktoria
6.Grzesiak Piotr
7.Sobolewska Zuzanna
godzina 18:00 – 19:30 godzina 18:00 – 19:30 godzina 19:30 – 21:00
2 korty
 P
I
Ą
T
E
K
 1.Malawski Antoni
2.Bzowska Natalia
3.Hołody Gabriela
4.Chołast Wiktor
5.Wójcik Oliwier
6.Mitura Jakub
1.Fryt Oliwier
2.Stankiewicz Michał
3.Choniawko Hubert
4.Nowak Natalia
5.Chołast Martyna

godz.19:30-21:00

1.Witkowska Weronika
2.Gruszecka Karolina
3.Grzesiak kinga
4.Wilkowicz Julia
5.Chołast Wiktoria
6.Grzesiak Piotr
7.Sobolewska Zuzanna
1.Kwieciński Maciej
2.Brodzik Michał
3.Wronka Kacper
4.Charytanowicz Bartłomiej
5.Wójcik Kacper
6.Wójcik Natalia

 

Plan treningów – zima 2017
Adam Stańczyk, Mateusz Marzec

  godzina 16:00 – 17:30
Mała hala Jaśminowa 4
Adam Stańczyk

godzina 18:00 – 19:30
Klubowa
Adam Stańczyk

godzina 18:00 – 19:30 Klubowa
Mateusz Marzec
godzina 19:30 – 21:00
Klubowa 
Stańczyk, Marzec

P
O
N
I
E
D
Z
I
Ł
E
K

1.Goral Amanda
2.Kużnicki Jakub
3.Kowalczyk Kacper
4.Rola Nikola
5.Żurek Kacper

1.Malawski Antoni
2.Wójcik Oliwier
3.Mitura Jakub
4.Nowak Natalia
5.Bzowska Natalia
6.Stolarczyk Piotr
7.Hołody Gabriela
 1.Fryt Oliwier
2.Stankiewicz Michał
3.Stolarczyk Michał
4.Choniawko Hubert
 1.Wójcik Natalia
2.Wronka Kacper
3.Wójcik Kacper
4.Charytanowicz B.
5.Kwieciński Maciej
6.Kwieciński Filip
7.Brodzik Michał
  godzina 16:30 – 18:00 Duża hala Jaśminowa 4
Adam Stańczyk
godzina 19:30 – 21:00 Klubowa godzina 19:30 – 21:00 Klubowa
Adam Stańczyk
W
T
O
R
E
K
 
1.Goral Amanda
2.Kużnicki Jakub
3.Kowalczyk Kacper
4.Rola Nikola
5.Żurek Kacper
 1.Chołast Martyna
2.Chołast Wiktor
3.Gruszecka Karolina
4.Witkowska Weronika
5.Wilkowicz Julia
6.Sobolewska Zuzanna
7.Chołast Wiktoria
 1.Grzesiak Piotr
2.Grzesiak Kinga
godzina 18:00-19:30
Klubowa
Mateusz Marzec
godzina 18:00-19:30
Klubowa
Adam Stańczyk
godzina 19:30-21:00
Klubowa
Adam Stańczyk
godzina 19:30-21:00
Klubowa
Mateusz Marzec
Ś
R
O
D
A
 1.Bzowska Natalia
2.Stankiewicz Michał
3.Stolarczyk Michał
4.Choniawko Hubrt
1.Malawski Antoni
2.Wójcik Oliwier
3.Mitura Jakub
4.Nowak Natalia
5.Fryt Oliwier
6.Stolarczyk Piotr
7.Hołody Gabriela
 1.Chołast Martyna
2.Chołast Wiktor
3.Grzesiak Kinga
4.Grzesiak Piotr
1.Wójcik Natalia
2.Kwieciński Maciej
3.Wójcik Kacper
4.Charytanowicz Bartłomiej
5.Wronka Kacper
6.Brodzik Michał
7.Kwieciński Filip
godzina 17:00-18:30 Mała hala Jaśminowa 4
Adam Stańczyk
godzina 19:30 – 21:00
Klubowa
 godzina 19:30 – 21:00
Klubowa
Adam Stańczyk
C
Z
W
A
R
T
E
K
 1.Goral Amanda
2.Kowalczyk Kacper
3.Rola Nikola
4.Żurek Kacper
1.Chołast Wiktoria
2.Grzesiak Kinga
3..Grzesiak Piotr
4.Wilkowicz Julia
5.Sobolewska Zuzanna
godzina 18:00 – 19:30 Klubowa
Adam Stańczyk
godzina 18:00-19:30
Klubowa
Mateusz Marzec
godzina 19:30 – 21:00 Hala klubowa
Adam Stańczyk
godzina 19:30 – 21:00 Hala klubowa
Mateusz Marzec
 P
I
Ą
T
E
K
 1.Malawski Antoni
2.Wójcik Oliwier
3.Fryt Oliwier
4.Mitura Jakub
5.Nowak Natalia
6.Stolarczyk Piotr
7.Hołody Gabriela
1.Stankiewicz Michał
2.Bzowska Natalia
3.Choniawko Hubert
4.Stolarczyk Michał
1.Chołast Martyna
2.Chołast Wiktor
3.Gruszecka Karolina
4.Witkowska Weronika
5.Wilkowicz Julia
6.Sobolewska Zuzanna
7.Chołast Wiktoria
1.Wójcik Natalia
2.Brodzik Michał
3.Wójcik Kacper
4.Charytanowicz Bartłomiej 
5.Wronka Kacper
6.Kwieciński Maciej
7.Kwieciński Filip

 

Plan treningów – zima 2016/2017
Adam Jagiełło

  godzina 18:00 – 19:30 Hala klubowa
Krasnale Starsi
godzina 19:30-21:00
Hala klubowa
Juniorzy

P
O
N
I
E
D
Z
I
Ł
E
K

1.Adamiak Marytna
2.Grzesiak Krzysztof
3.Mączka Hubert
4.Wójcicka Martyna
5 Wójcik Mateusz
1.Witkowski Wojciech
2.Ryba Anna
3.Goral Klaudia
4.Kusyk Anna
  godzina 18:00 – 19:30 Mała hala Jaśminowa 4
Krasnale młodsi
godzina 19:30 – 21:00
Klubowa
Juniorzy
W
T
O
R
E
K
 
1.Rozner Adam
2.Łagan Krystian
3.Ośko Malwina
4.Gruszecka Natalia
5.Grzesiak Michał
6.Zdunek Stefan
7.Zdunek Gutek
8.Dudek Karolina
1.Witkowski Wojciech
2.Ryba Anna
3.Goral Klaudia
4.Kusyk Anna
 
godzina 16:30 – 18:00 Duża hala Jaśminowa 4
Krasnale starsi
godzina 18:00 – 19:30
Mała hala Jaśminowa 4
Krasnale młodsi
Ś
R
O
D
A
1.Grzesiak Krzysztof
2.Mączka Hubert
3.Wójcicka Martyna
4.Adamiak Martyna
5.Wójcik Mateusz
6.Grzesiak Michał
1.Zdunek Stefan
2.Dudek Karolina
3.Ośko Malwina
4.Gruszecka Natalia
5.Łagan Krystian
6.Rozner Adam
7.Zdunek Gutek
godzina 19:30 – 21:00
Hala klubowa
Juniorzy
C
Z
W
A
R
T
E
K
1.Witkowski Wojciech
2.Ryba Anna
3.Goral Klaudia
4.Kusyk Anna
godzina 16:30 – 18:00 Duża hala Jaśminowa 4
Krasnale starsi
godzina 18:00 – 19:30 Mała hala Jaśminowa 4
Krasnale młodsi
 P
I
Ą
T
E
K
1.Grzesiak Krzysztof
2.Mączka Hubert
3.Wójcicka Martyna
4.Adamiak Martyna
5.Zdunek Stefan
6.Wójcik Mateusz
1.Dudek Karolina
2.Grzesiak Michał
3.Ośko Malwina
4.Gruszecka Natalia
5.Łagan Krystian
6.Rozner Adam

 

nabór do sekcji zapasów GKS Górnik Łęczna
Nadchodzące wydarzenia
ATP Powitanie Wiosny 1-2 kwiecień 2017 
 turniej w tenisie ziemnym Łęczna
Najbliższy mecz
GKS Górnik ŁęcznaGKS Górnik Łęczna - Sztorm Gdańsk

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna