Oficjalna strona

Treningi

 

Plan treningów – zima 2018/2019 Adam Stańczyk

  godz. 16:30-18:00

Jaśminowa

godz. 18.30-19.30 godz. 18.30-19.30

P O N I E D Z I
A
Ł
E K

1.Jakielaszek Maja
2.Wartacz Wiktoria
3.Jakielaszek Bartosz
4.Gdela Zuzanna
5.Grochowska Roksana
6.Wiśniewski Paweł
1.Anioł Weronika
2.Koper Maja
1.Chołast Martyna
2.Grzesiak Kinga
3.Szczeciak Piotr
4.Hołody Gabriela
5.Witkowska Weronika
6.Sobolewska Zuzanna
7.Jackowska Oliwia
  Godz.16.30-18.00
Jaśminowa
 Godz.19.30-21.00
W T O R E K   1.Pawelec Liwia
2.Klimkiewicz Alicja
3.Janczarek Iga
4.Kosiba Nikola
5.Trojan Zuzanna
6.Jackowski Aleks
7.Kużma Aleksander
8.Szarota Amelia
1.Zembrzycka Aleksandra
2.Wójcicka Martyna
3.Kowalczyk Zuzanna
4.Kowalczyk Gabriela
godz. 16.30-18.00 godz. 18.30-19.30 Godz.19.30-21.00
Ś R O D A  1.Jakielaszek Maja
2.Wartacz Wiktoria
3.Jakielaszek Bartosz
4.Gdela Zuzanna
5.Grochowska Roksana
6.Wiśniewski Paweł
1.Anioł Weonika
2.Koper Maja
1.Chołast Martyna
2.Jacniacka Oliwia
3.Sobolewska Zuzanna
4.Hołody Gabriela
5.Szczeciak Piotr
6.Witkowska Weronika
Godz.16.30-18.00
Jaśminowa
Godz.19.30-21.00
C Z W A R T E K  1.Pawelec Liwia
2.Klimkiewicz Alicja
3.Janczarek Iga
4.Kosiba Nikola
5.Trojan Zuzanna
6.Jackowski Aleks
7.Kużma Aleksander
8.Szarota Amelia
1.Zembrzycka Aleksandra
2.Wójcicka Martyna
3.Kowalczyk Zuzanna
4.Kowalczyk Gabriela
 Godz.16.30-18.00 Godz.18.30-19.30 Godz.19.30-21.00
 P I Ą T E K   1.Jakielaszek Maja
2.Wartacz Wiktoria
3.Jakielaszek Bartosz
4.Gdela Zuzanna
5.Grochowska Roksana
6.Wiśniewski Paweł
1.Anioł Weonika
2.Koper Maja
3.Zembrzycka Aleksandra
4.Wójcicka Martyna
5.Kowalczyk Zuzanna
6.Kowalczyk Gabriela
7.Kowalska Natalia
8.Skoczylas Kinga
1.Chołast Martyna
2.Żuchowska Oliwia
3.Gruszecka Karolina
4.Hołody Gabriela
5.Sobolewska Weronika
6.Szczeciak Piotr
7.Witkowska Weronika
8.Jackowska Oliwia

 

Plan treningów – zima 2018/2019 Bogusław Klimkiewicz

  godz. 16.30-18.00
Jaśminowa

godz. 18.30-19.45
Hala klubowa

P O N I E D Z I
A
Ł E K

1.Ławczak Kaja
2..Tor Zuzanna
3.Ostrowska Aleksandra
4.Gugała Weronika
5.Kosiba Emilia
6.Szymanik Lena
7.Gładysz Klaudia
8 Kowalska Gabriela
1.Halup Julia
2.Michałowska Zuzanna
3.Adamiak Martyna
4.Zdunek Gustaw
  Godz.19.30-21.00
Hala klubowa
W T O R E K   1.Skoczylas Kinga
2.Kowalska Natalia
3.Nowak Natalia
 Godz.16.30-18.0
Jaśminowa
 Godz.19.30-19.45 Godz.19.45-21.15
Ś R O D A 1.Ławczak Kaja
2..Tor Zuzanna
3.Ostrowska Aleksandra
4.Gugała Weronika
5.Kosiba Emilia
6.Szymanik Lena
7.Gładysz Klaudia
8 Kowalska Gabriela
1.Halup Julia
2.Michałowska Zuzanna
3.Adamiak Martyna
4.Zdunek Gustaw
1.Skoczylas Kinga
2.Kowalska Natalia
3.Nowak Natalia
C Z W A R T E K
Godz.16.30-18.00 Godz.18.30-19.45
 P I Ą T E K 1.Ławczak Kaja
2..Tor Zuzanna
3.Ostrowska Aleksandra
4.Gugała Weronika
5.Kosiba Emilia
6.Szymanik Lena
7.Gładysz Klaudia
8 Kowalska Gabriela
1.Halup Julia
2.Michałowska Zuzanna
3.Adamiak Martyna
4.Zdunek Gustaw

 

Plan treningów – zima 2018/2019 Andrzej Jagiełło

  godz. 16.30-18.00
Jaśminowa
godz. 18.30-19.45
Klubowa
Godz.19.45-21.15
Klubowa

P O N I E D Z I
A
Ł E K

1.Łagan Krystian
2.Mączka Mateusz
3.Waleńciuk Filip
4.Kosecki Jakub
1.Zdunek Stefan
2.Wójcik Mateusz’
3.Grzesiak Michał
4.Rozner Adam
1.Grzesiak Krzysztof
2.Żurek Kacper
3.Rydz Mieszko
4.Jakubiec Krzysztof
   Godz.19.30-21-00
W T O R E K   1.Grzesiak Krzysztof
2.Żurek Kacper
3.Rydz Mieszko
4.Jakubiec Krzysztof
Godz.16.30-18.00
Jaśminowa
Godz.18.30-19.45
Klubowa
Ś R O D A  1.Łagan Krystian
2.Mączka Mateusz
3.Waleńciuk Filip
4.Kosecki Jakub
1.Zdunek Stefan
2.Rozner Adam
3.Grzesiak Michał
C Z W A R T E K
 Godz.16.30-18.00
Jaśminowa
Godz.18.30-19.45 Godz.19.45-21.15
 P I Ą T E K   1.Łagan Krystian
2.Mączka Mateusz
3.Waleńciuk Filip
4.Kosecki Jakub
1.Zdunek Stefan
2.Wójcik Mateusz
3.Grzesiak Michał
4.Rozner Adam
1.Grzesiak Krzysztof
2.Żurek Kacper
3.Rydz Mieszko
4.Jakubiec Krzysztof

 

Plan treningów – zima 2018/2019 Natalia Kowalik

  Jaśminowa mala
Godz.15:30-17:00
Jaśminowa mala
Godz.17:00-18:30
Hala GKS
godz.19:30-21:00

P O N I E D Z I
A
Ł E K

1.Melgieś Alicja
2.Ziętek Emilia
3.Rembiesa Maja
4.Dołęgowska Oliwia
5.Gruszecka Natalia
1.Sosnowska Laura
2.Popielak Hubert
3.Biały Dawid
4.Dudek Klaudia
5. Chudzik Michał
6.Jakubiec Magdalena
1.Wójcik Kacper
2.Stankiewicz Michał
 
W T O R E K  
Jaśminowa mala
Godz.15:30-17:00
Jaśminowa mala
Godz.17:00-18:30
Hala GKS
godz.19:30-21:00
Ś R O D A 1.Melgieś Alicja
2.Ziętek Emilia
3.Rembiesa Maja
4.Dołęgowska Oliwia
5.Gruszecka Natalia
  1.Sosnowska Laura
2.Popielak Hubert
3.Biały Dawid
4.Dudek Klaudia
5. Chudzik Michał
6.Jakubiec Magdalena
1.Wójcik Kacper
2.Stankiewicz Michał
C Z W A R T E K
 Jaśminowa mala
Godz.15:30-17:00
Jaśminowa mala
Godz.17:00-18:30
 Hala GKS
godz.19:30-21:00
 P I Ą T E K 1.Melgieś Alicja
2.Ziętek Emilia
3.Rembiesa Maja
4.Dołęgowska Oliwia
5.Gruszecka Natalia
  1.Sosnowska Laura
2.Popielak Hubert
3.Biały Dawid
4.Dudek Klaudia
5. Chudzik Michał
6.Jakubiec Magdalena
1.Wójcik Kacper
2.Stankiewicz Michał

 

 

 

 

 

Partnerzy:


 


Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 24 58 
2. KKPK Medyk Konin 24 58
3.    KKS Czarni Sosnowiec 24 55
4. AZS PWSZ Wałbrzych 23 50
5. UKS SMS Łódź 24 37
6. GKS Katowice 24 33
7. AZS UJ Kraków 23 33
8. AZS PSW Biała Podlaska 24 32
9. MKS Olimpia Szczecin 24 22
10. AZS Wrocław 23 16
11. TS Mitech Żywiec 24 12
12. Polonia Poznań 24 1

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna