Oficjalna strona

Udany turniej skrzatów i krasnali

Za nami kolejny udany weekend na kortach GKS Górnik Łęczna, w którym z dobrej strony pokazali się tenisiści Naszego klubu. Wśród skrzatów 2 miejsce w grze pojedynczej osiągnęła Natalia Nowak, w deblu Panów 2 miejsce zajęli Antoni Malawski i Marcin Litwin. Duże słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom, którzy stanęli do rywalizacji.

 

Wśród skrzatów dobre drugie miejsce w turnieju indywidualnym zajęła Natalia Nowak, w deblowym turnieju Panów drugie miejsce zajął Antoni Malawski, który grał w parze z Marcinem Litwinem. Oprócz nich w turnieju WTK skrzatów wystartowała jeszcze dwójka przedstawicieli naszego klubu Gabriela Hołody i Piotr Stolarczyk.

W turnieju krasnali z dobrej strony pokazali się najmłodsi tenisiści naszego klubu. W kategorii zielonej wśród chłopców na drugim miejscu sklasyfikowany został Krzysztof Grzesiak, a tuż za nim uplasował się Mateusz Wójcik. W kategorii czerwonej 2 był Stefan Zdunek, 5 miejsce zajął Adam Rozner, a 6 Michał Grzesiak. Wśród dziewczynek w kategorii czerwonej drugie miejsce zajęła Gabriela Kowalczyk, a kolejne miejsce obsadziły Emilia Zietek i Maja Jakielaszek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. Medyk Konin 14 39
2. GKS Górnik Łęczna 14 37
3. Czarni Sosnowiec 14 30
4. AZS Wałbrzych 14 26
5. UKS SMS Łódź 14 18
6. AZS UJ Kraków 14 17
7. Mitech Żywiec 14 16
8. AZS Biała Podlaska 14 13
9. Olimpia Szczecin 14 12
10. Sportowa Czwórka 14 9
11. Unifreeze Górzno 14 9
12. AZS Wrocław 14 8