Oficjalna strona

Udany turniej skrzatów i krasnali

Za nami kolejny udany weekend na kortach GKS Górnik Łęczna, w którym z dobrej strony pokazali się tenisiści Naszego klubu. Wśród skrzatów 2 miejsce w grze pojedynczej osiągnęła Natalia Nowak, w deblu Panów 2 miejsce zajęli Antoni Malawski i Marcin Litwin. Duże słowa uznania należą się wszystkim zawodnikom, którzy stanęli do rywalizacji.

 

Wśród skrzatów dobre drugie miejsce w turnieju indywidualnym zajęła Natalia Nowak, w deblowym turnieju Panów drugie miejsce zajął Antoni Malawski, który grał w parze z Marcinem Litwinem. Oprócz nich w turnieju WTK skrzatów wystartowała jeszcze dwójka przedstawicieli naszego klubu Gabriela Hołody i Piotr Stolarczyk.

W turnieju krasnali z dobrej strony pokazali się najmłodsi tenisiści naszego klubu. W kategorii zielonej wśród chłopców na drugim miejscu sklasyfikowany został Krzysztof Grzesiak, a tuż za nim uplasował się Mateusz Wójcik. W kategorii czerwonej 2 był Stefan Zdunek, 5 miejsce zajął Adam Rozner, a 6 Michał Grzesiak. Wśród dziewczynek w kategorii czerwonej drugie miejsce zajęła Gabriela Kowalczyk, a kolejne miejsce obsadziły Emilia Zietek i Maja Jakielaszek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

 

 

 

Partnerzy:


 


Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 9 27 
2. KKS Czarni Sosnowiec 24
3.    KKPK Medyk Konin 9 20
4. AZS PWSZ Wałbrzych 9 19
5. AZS UJ Kraków 9 14
6. UKS SMS Łódź 9 12
7. GKS Katowiec 9 10
8. AZS PSW Biała Podlaska 9 9
9. MKS Olimpia Szczecin 9 8
10. AZS Wrocław 9 8
11. TS Mitech Żywiec 9 4
12. Polonia Poznań 9 0

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna