Oficjalna strona

Za nami Wojewódzki Turniej Kadetów

W ostatni weekend na kortach ziemnych GKS Górnik Łęczna został rozegrany Wojewódzki Turniej Kadetów, w którym wzięło udział kilkunastu zawodników i zawodniczek z całej Polski.

 

W turnieju indywidualnym Pań najlepsza okazała się Wiktoria Czerny z KS Nadwiślan Kraków, a dwa pozostałe miejsca na podium zajęły broniące barw GKS Górnik Łęczna Natalia Nowak i Gabriela Hołody. „Górniczki” mimo porażki z zawodniczką z Krakowa w grze pojedynczej wzięły na niej rewanż w turnieju deblowym, w którym triumfowały pokonując w finale Czerny i grającą z nią w parze Julią Orłoś reprezentującą barwy KAT „Prince” Krosno.

Wśród Panów najlepszy w turnieju pojedynczym okazał się Przemysław Sioda z MKT Stalowa Wola, a kolejne miejsca na podium zajęli  Bartosz Daniłowski z Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu M.Curie-Skłodowskiej Lublin, oraz broniący barw ZTT KT Return Zamość Adrian Drzazga. W grze podwójnej Panów najlepsza okazała się para Drzazga Sioda, która pokonała w finale Daniłowskiego i Mikołaja Goldmana z WTS DeSki Warszawa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Patroni medialni


leczna24_logo_niebieskie Tygodnik Wspólnota Łęczyńska został patronem medialnym GKS Górnik Łęczna
Tabela
1. GKS Górnik Łęczna 27 71
2. Czarni Sosnowiec 27 62
3. Medyk Konin 27 61
4. AZS Wałbrzych 27 48
5. UKS SMS Łódź 27 37
6. Olimpia Szczecin 27 29
7. Mitech Żywiec 27 32
8. AZS UJ Kraków 27 32
9. AZS Biała Podlaska 27 26
10. AZS Wrocław 27 24
11. Unifreeze Górzno 27 17
12. Sportowa Czwórka Radom 27 15