Do sztabu szkoleniowego GKS Górnik Łęczna dołącza Magda Wiącek.
Magda pochodzi z Łęcznej, świetnie odnajduje się w świecie języków obcych, a po godzinach uczy angielskiego. W naszym klubie obejmie funkcję kierownika zespołu.
Witamy na pokładzie!