Pięć Górniczek powołanych do reprezentacji Polski

Małgorzata Grec, Jolanta Siwińska, Ewelina Kamczyk, Emilia Zdunek i Nikola Karczewska otrzymały powołanie od selekcjonera reprezentacji Polski na mecz eliminacji Euro 2022 z Hiszpanią. 

Zgrupowanie biało-czerwonych rozpocznie się w najbliższy poniedziałek, 15 lutego w Łodzi. Mecz z Hiszpanią odbędzie się natomiast 23 lutego o godz. 19 w Madrycie i będzie ostatnim, jaki Polki rozegrają w kwalifikacjach do mistrzostw Europy Anglia 2022. By mieć szansę na występ na tej imprezie, podopieczne Miłosza Stępińskiego muszą wygrać, co da im awans do baraży. Spotkanie będzie transmitowane na antenie TVP Sport.

Fot. Paula Duda/Łączy nas piłka

Najbliższy mecz Ekstraliga

Kalendarz wydarzeń

(godz. 13:00 ) GKS GÓRNIK ŁĘCZNA - Śląsk Wrocław

(godz. 17:00 ) Akademia Piłkarska LG Gdańsk - GKS Górnik Łęczna

(godz. 11:15 ) GKS Górnik Łęczna - GKS Katowice

(godz. 11:00 ) Medyk Konin - GKS Górnik Łęczna

(godz. 14:00 ) GKS Górnik Łęczna - Sportis KKP Bydgoszcz

(godz. 00:00 ) TS ROW Rybnik - GKS Górnik Łęczna

(godz. 11:00 ) GKS Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin

(godz. 12:00 ) TME UKS SMS Łódź - GKS Górnik Łęczna

(godz. 17:30 ) 2. runda kwalifikacji UWCL: GKS Górnik Łęczna - Apollon Ladies FC

(godz. 16:00 ) 1/32 finału Pucharu Polski: SWD Wodzisław Śląski - GKS Górnik Łęczna

(godz. 18:00 ) UWCL: GKS Górnik Łęczna - ZNK Split

(godz. 17:00 ) 1/16 finału UWCL: GKS Górnik Łęczna - Paris Saint-Germain

(godz. 13:00 ) 1/16 Pucharu Polski: KS Unia Opole - GKS Górnik Łęczna

(godz. 14:30 ) Rewanż 1/16 finału UWCL: Paris Saint-Germain - GKS Górnik Łęczna

Ekstraliga
Lp. Nazwa Mecze Punkty
1 KKS Czarni Sosnowiec 11 31
2 TME UKS SMS Łódź 11 28
3 KKPK Medyk Konin 11 23
4 Śląsk Wrocław 11 22
5 GKS Górnik Łęczna` 11 21
6 GKS Katowice 11 16
7 AZS UJ Kraków 11 16
8 Sportis KKP Bydgoszcz 11 12
9 Olimpia Szczecin 11 8
10 AP Lotos Gdańsk 11 7
11 LKS Rolnik B. Głogówek 11 2
12 TS ROW Rybnik 11 1
CLJ
Lp. Nazwa Mecze Punkty
1 GKS Górnik Łęczna 9 25
2 UKS SMS Łódź 9 21
3 KS SWD Wodzisław Śląski 8 17
4 CWKS Resovia Rzeszów 9 16
5 Bronowianka Kraków 9 15
6 1 KS Ślęza Wrocław 8 15
7 UKS 3 Staszkówka Jelna 9 12
8 TS ROW Rybnik 9 4
9 KS Unia Opole 9 4
10 KKS Zabrze 9 0