Brąz naszych zawodniczek na Halowym Turnieju o Puchar Prezesa Górnika Łęczna

Trzecie miejsce zajęły nasze młodziczki na Halowym Turnieju o Puchar Prezesa Górnika Łęczna.

Zielono-czarne zanotowały aż pięć wygranych i tylko dwie minimalne przegrane. Najwyższym zwycięstwem było to 12:0 z Pionierem Biała Podlaska.

– Podczas tych zawodów wszystkie drużyny prezentowały niezły poziom sportowy. Oprócz zespołów dziewczęcych pojawiły się tez dwa zespoły mieszane i jeden chłopięcy. Cieszy nas, że dziewczynki nie odstawały poziomem od chłopców, bo oznacza to, że rozwój i szkolenie piłki kobiecej idzie do przodu. Nasze zawodniczki podczas turnieju grały dobrze i realizowały założenia taktyczne. To świetna informacja, bo widać, że to, co robimy na treningach, przekłada się na mecze i przynosi efekty. Po raz kolejny jednak zmagamy się z problemem „braku koncentracji”, tym razem nie objawiło się to w pierwszym spotkaniu, jak miało to miejsce zazwyczaj, ale w czwartym i ostatnim. Jest to oczywiście feedback dla nas – trenerek, żeby skupić się na poprawie tego elementu. Ogólnie jesteśmy jednak zadowolone z gry i przebiegu turnieju. Być może przy odrobinie szczęścia udałoby się zająć drugie lub nawet pierwsze miejsce – podsumowuje trenerka Maja Osińska.

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Wiktorię Skrzypczak, która podczas zawodów występowała w naszym zespole.

Wyniki naszego zespołu:

GKS Górnik Łęczna – AF Głusk (chłopcy) 1:2

GKS Górnik Łęczna – Znicz Siennica Różana 9:0

Pionier Biała Podlaska – GKS Górnik Łęczna 0:12

Diamonds Academy Warszawa – GKS Górnik Łęczna 1:2

GKS Górnik Łęczna – Sportowa Czwórka Radom 3:0

GKS Górnik Łęczna – KS Nasutów (chłopcy) 9:0

MOSIR Lubartów (chłopcy) – GKS Górnik Łęczna 2:3

Klasyfikacja końcowa:

1. Diamonds Academy Warszawa

2. AF Głusk

3. GKS Górnik Łęczna

4. Sportowa Czwórka Radom

5. MOSIR Lubartów

6. Znicz Siennica Różana

7. KS Nasutów

8. Pionier Biała Podlaska