19-20.10.2019 EKSTRALIGA, CLJ i 3 LIGA

KOLEJNY WEEKEND WYGRANYCH !!! Trzy mecze – 9 punktów dla naszych zawodniczek

SOBOTA 19.10.219
-> Ekstraliga, AZS Wrocław – GKS Górnik Łęczna 0:4
-> Centralna Ligia Juniorek U-17, GKS Górnik Łęczna – Ślęza Wrocław 5:1
-> 3 LIGA kobiet Wierzchowiska – GKS Górnik Łęczna 0:6

W pierwszym meczu przeciwnikiem naszego zespołu był zespół AZS Wrocław który uległ naszej drużynie 0:4
BRAMKI : Ewelina Kamczyk 18`, 83`, Patricia Hmirova 49`, 84`

Kolejnym przeciwnikiem zielono-czarnych w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorek U17 był zespół Ślęzy Wrocław, który również musiał uznać wyższość naszego zespołu 5:1.
BRAMKI : Nikola Dębińska 9`, 61`, 89`, Natalia Wdowicz 63`, Milena Kazanowska 90+2`

NIEDZIELA 20.10.2019
3 Liga Kobiet Wierzchowiska – GKS Górnik II Łęczna

Na zakończenie weekendu został rozegrany mecz 8 kolejki trzeciej ligi kobiet. Nasz zespół nie dał żadnych szans drużynie z Wierzchowisk pokonując ją na wyjeździe 0:6.

BRAMKI : Aleksandra Kurzelowska 28`, 63`, Aneta Lutomska 30`, Kamila Osajkowska 32`, 57, 73`

 

GALERIA z meczu Centralna Ligia Juniorek U-17, GKS Górnik Łęczna – Ślęza Wrocław 5:1

https://www.facebook.com/pg/GKSGornikLecznaKobiet/photos/?

Najbliższy mecz Ekstraliga

Najbliższy mecz CLJ

Kalendarz wydarzeń

(godz. 14:00 ) GKS Górnik Łęczna - Sportis KKP Bydgoszcz

(godz. 00:00 ) TS ROW Rybnik - GKS Górnik Łęczna

(godz. 12:00 ) GKS Górnik Łęczna - Olimpia Szczecin

(godz. 12:00 ) TME UKS SMS Łódź - GKS Górnik Łęczna

(godz. 12:30 ) GKS Górnik Łęczna - LKS Rolnik B. Głogówek

Ekstraliga
Lp. Nazwa Mecze Punkty
1 KKS Czarni Sosnowiec 6 18
2 TME UKS SMS Łódź 6 18
3 KKPK Medyk Konin 6 13
4 Śląsk Wrocław 6 13
5 GKS Górnik Łęczna` 6 10
6 GKS Katowice 6 7
7 Sportis KKP Bydgoszcz 6 7
8 AZS UJ Kraków 6 7
9 AP Lotos Gdańsk 6 4
10 Olimpia Szczecin 6 3
11 LKS Rolnik B. Głogówek 6 2
12 TS ROW Rybnik 6 1
CLJ
Lp. Nazwa Mecze Punkty
1 UKS SMS Łódź 2 6
2 1 KS Ślęza Wrocław 2 6
3 CWKS Resovia Rzeszów 2 6
4 GKS Górnik Łęczna 2 4
5 SWD Wodzisław Śląski 2 4
6 Bronowianka Kraków 2 3
7 UKS 3 Staszówka Jelna 2 0
8 KKS Zabrze 2 0
9 TS ROW Rybnik 2 0
10 KS Unia Opole 2 0