Znamy terminarz Ekstraligi na sezon 2019/2020

Piłkarki GKS Górnik Łęczna poznały terminarz spotkań na sezon 2019/2020. Ze względu na udział Mistrzyń Polski w kwalifikacjach UEFA Women’s Champions League terminy rozegrania trzech pierwszych kolejek mogą ulec zmianie.

Piłkarki GKS Górnik Łęczna pokonały AZS UJ Kraków 2:1

 

 

Kolejka 1 – 3-4 sierpnia

AZS PSW Biała Podlaska – Olimpia Szczecin
GKS Katowice – Czarni Sosnowiec
GKS Górnik Łęczna – UKS SMS Łódź
AZS PWSZ Wałbrzych – Medyk Konin
Rolnik Biedrzychowice – AZS UJ Kraków
KKP Bydgoszcz – AZS Wrocław

Kolejka 2 – 10-11 sierpnia

Olimpia Szczecin – AZS Wrocław
AZS UJ Kraków – KKP Bydgoszcz
Medyk Konin – Rolnik Biedrzychowice
UKS SMS Łódź – AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec – GKS Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska – GKS Katowice

Kolejka 3 – 17-18 sierpnia

GKS Katowice – Olimpia Szczecin
GKS Górnik Łęczna – AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych – Czarni Sosnowiec
Rolnik Biedrzychowice – UKS SMS Łódź
KKP Bydgoszcz – Medyk Konin
AZS Wrocław – AZS UJ Kraków

Kolejka 4 – 24-25 sierpnia

Olimpia Szczecin – AZS UJ Kraków
Medyk Konin – AZS Wrocław
UKS SMS Łódź – KKP Bydgoszcz
Czarni Sosnowiec – Rolnik Biedrzychowice
AZS PSW Biała Podlaska – AZS PWSZ Wałbrzych
GKS Katowice – GKS Górnik Łęczna

Kolejka 5 – 7-8 września

GKS Górnik Łęczna – Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych – GKS Katowice
Rolnik Biedrzychowice – AZS PSW Biała Podlaska
KKP Bydgoszcz – Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław – UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków – Medyk Konin

Kolejka 6 – 14-15 września

Olimpia Szczecin – Medyk Konin
UKS SMS Łódź – AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec – AZS Wrocław
AZS PSW Biała Podlaska – KKP Bydgoszcz
GKS Katowice – Rolnik Biedrzychowice
GKS Górnik Łęczna – AZS PWSZ Wałbrzych

Kolejka 7 – 21-22 września

AZS PWSZ Wałbrzych – Olimpia Szczecin
Rolnik Biedrzychowice – GKS Górnik Łęczna
KKP Bydgoszcz – GKS Katowice
AZS Wrocław – AZS PSW Biała Podlaska
AZS UJ Kraków – Czarni Sosnowiec
Medyk Konin – UKS SMS Łódź

Kolejka 8 – 12-13 października

Olimpia Szczecin – UKS SMS Łódź
Czarni Sosnowiec – Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska – AZS UJ Kraków
GKS Katowice – AZS Wrocław
GKS Górnik Łęczna – KKP Bydgoszcz
AZS PWSZ Wałbrzych – Rolnik Biedrzychowice

Kolejka 9 – 19-20 października

Rolnik Biedrzychowice – Olimpia Szczecin
KKP Bydgoszcz – AZS PWSZ Wałbrzych
AZS Wrocław – GKS Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków – GKS Katowice
Medyk Konin – AZS PSW Biała Podlaska
UKS SMS Łódź – Czarni Sosnowiec

Kolejka 10 – 26-27 października

Olimpia Szczecin – Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska – UKS SMS Łódź
GKS Katowice – Medyk Konin
GKS Górnik Łęczna – AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych – AZS Wrocław
Rolnik Biedrzychowice – KKP Bydgoszcz

Kolejka 11 – 16-17 listopada

KKP Bydgoszcz – Olimpia Szczecin
AZS Wrocław – Rolnik Biedrzychowice
AZS UJ Kraków – AZS PWSZ Wałbrzych
Medyk Konin – GKS Górnik Łęczna
UKS SMS Łódź – GKS Katowice
Czarni Sosnowiec – AZS PSW Biała Podlaska

Najbliższy mecz Ekstraliga

Kalendarz wydarzeń

Ekstraliga
Lp. Nazwa Mecze Punkty
1 GKS Górnik Łęczna 11 33
2 KKPK Medyk Konin 11 25
3 AZS UJ Kraków 11 24
4 KKS Czarni Sosnowiec 11 22
5 UKS SMS Łódź 11 12
6 GKS Katowice 11 22
7 MKS Olimpia Szczecin 11 15
8 AZS PWSZ Wałbrzych 11 13
9 AZS Wrocław 11 9
10 TS Mitech Żywiec 11 6
11 KKP Bydgoszcz 11 4
12 Rolnik Biedrzychowice 11 0
CLJ
Lp. Nazwa Mecze Punkty
1 UKS SMS Łódź 8 24
2 UKS 3 Staszówka Jelna 9 18
3 GKS Górnik Łęczna 9 18
4 SMS Resovia Rzeszów 8 18
5 KS SWD Wodzisław Śląski 9 16
6 Bronowianka Kraków 9 16
7 KS Unia Opole 9 7
8 TS ROW Rybnik Sp z o.o. 9 6
9 1 KS Ślęza Wrocław 9 5
10 KKS Zabrze 9 0