Oliwia Rapacka ponownie w zielono-czarnych barwach!

Tej zawodniczki nie trzeba przedstawiać! Oliwia Rapacka po rocznym pobycie w Panathinaikosie ponownie założy zielono-czarny trykot!

Oli spędziła w Łęcznej cztery sezony, a teraz wraca, by dalej tworzyć swoją historię w Górniczych barwach. Cieszymy się, że znów będziemy mogli oglądać Oliwię w akcji i razem z nią sięgać po kolejne sukcesy. Sezon zapowiada się ekscytująco!

Witamy ponownie!

Najbliższy mecz Ekstraliga

Ekstraliga
Lp. Nazwa Mecze Punkty
1 Czarni Sosnowiec 17 43
2 Pogoń Szczecin 17 41
3 GKS Górnik Łęczna 17 38
4 GKS Katowice 15 30
5 Śląsk Wrocław 16 24
6 GROT SMS Łódź 17 22
7 Lech Poznań UAM 16 21
8 AP ORLEN Gdańsk 17 20
9 Rekord Bielsko-Biała 17 19
10 KS Uniwersytet Jagielloński 17 14
11 Energa Stomilanki Olsztyn 16 7
12 Pogoń Dekpol Tczew 16 1