Oliwia Rapacka ponownie w zielono-czarnych barwach!

Tej zawodniczki nie trzeba przedstawiać! Oliwia Rapacka po rocznym pobycie w Panathinaikosie ponownie założy zielono-czarny trykot!

Oli spędziła w Łęcznej cztery sezony, a teraz wraca, by dalej tworzyć swoją historię w Górniczych barwach. Cieszymy się, że znów będziemy mogli oglądać Oliwię w akcji i razem z nią sięgać po kolejne sukcesy. Sezon zapowiada się ekscytująco!

Witamy ponownie!

Najbliższy mecz Ekstraliga

Ekstraliga
Lp. Nazwa Mecze Punkty
1 Czarni Sosnowiec 22 56
2 Pogoń Szczecin 22 51
3 GKS Katowice 22 48
4 GKS Górnik Łęczna 22 47
5 GROT SMS Łódź 22 29
6 Rekord Bielsko-Biała 22 28
7 Śląsk Wrocław 22 26
8 Lech Poznań UAM 22 26
9 KS Uniwersytet Jagielloński 22 24
10 AP ORLEN Gdańsk 22 23
11 Energa Stomilanki Olsztyn 22 11
12 Pogoń Dekpol Tczew 22 7